petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sezer FINDIK tarafından 15 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, daha yeni yavru kuşumu aldım ve pek deneyimli değilim kuşumun dışkısını çıkarmakta biraz zorlandığını hissediyor acaba kuşum kabız mı oldu odama geldiğimde kuşumun tellere çıkmış sanki dışkısını bana gösteriyor gibi geldi ve fotoğrafını çektim ve direk geri indi ve sürekli ışık açık yanında olduğum halde uyumaya çalışıyor tüyleri hafif kabarık şekilde duruyor bende bunu görünce direk sulağındaki suyu değiştirdim ve multi vitaminli su koydum direk belki yeni ortama uyum sağlamasındandır ama yemeğini ve suyunu yiyor acaba kuşum kabız mı oldu yoksa yeni ortama uyum sağlamasında bu olan şeyler doğal mı bana yardımcı olur musunuz ? çok canım sıkılıyor kuşumu öyle görünce..

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    #2 Emrehan DİLEKÇİ, 15 Şubat 2015
    Son düzenleme: 15 Şubat 2015
  3. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Yeni üye olduğum için eklenti atamıyor muşum ama babamın yardımıyla kuşu elimize aldık o bölgeyi biraz temizledik belki tüylerine yapıştığı için öyle görünme ihtimali var mı ?

4. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Tabiki tüyler bir şekilde ıslandıysa olabilir... Eklenti atmanıza gerek yok fotoğrafı yükleyip linki atmanız yeterli...

#4 Emrehan DİLEKÇİ, 15 Şubat 2015
    Son düzenleme: 15 Şubat 2015
  5. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Kusura bakmayın ama nasıl yapılacağını bulamadım.. yeni olduğum için pek keşfedemedim ama site çok iyi olmuş benim gbi yeni kuş sahibi olan insanlar için

6. Emrehan DİLEKÇİ

Beğenileri:
    1
    Aramıza hoşgeldiniz... :) Önemli değil alışırsınız... :)

7. Sezer FINDIK

Sezer FINDIK New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim :) yalnız babam kuşu eline aldıktan sonra tüneklerinin üstüne çıkmıyor heralde güvenini kırdık zaten daha 1. Günü kuşumuzun bayağı erken elimize aldık ve en nefret ettikleri şeyi yaptık.. Belki ilk gün olduğıu için ortam değişikliği sebebiylede olabilir mi ? Birde güvenini nasıl kazanabilirim sizin biraz tecrübelerinizden yararlanabilir miyim ? :)

Sayfayı Paylaş