Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı

Sezer FINDIK

Meraklı Üye
Merhabalar, daha yeni yavru kuşumu aldım ve pek deneyimli değilim kuşumun dışkısını çıkarmakta biraz zorlandığını hissediyor acaba kuşum kabız mı oldu odama geldiğimde kuşumun tellere çıkmış sanki dışkısını bana gösteriyor gibi geldi ve fotoğrafını çektim ve direk geri indi ve sürekli ışık açık yanında olduğum halde uyumaya çalışıyor tüyleri hafif kabarık şekilde duruyor bende bunu görünce direk sulağındaki suyu değiştirdim ve multi vitaminli su koydum direk belki yeni ortama uyum sağlamasındandır ama yemeğini ve suyunu yiyor acaba kuşum kabız mı oldu yoksa yeni ortama uyum sağlamasında bu olan şeyler doğal mı bana yardımcı olur musunuz ? çok canım sıkılıyor kuşumu öyle görünce..

Son düzenleme:
Yeni üye olduğum için eklenti atamıyor muşum ama babamın yardımıyla kuşu elimize aldık o bölgeyi biraz temizledik belki tüylerine yapıştığı için öyle görünme ihtimali var mı ?

Tabiki tüyler bir şekilde ıslandıysa olabilir... Eklenti atmanıza gerek yok fotoğrafı yükleyip linki atmanız yeterli...

Son düzenleme:
Kusura bakmayın ama nasıl yapılacağını bulamadım.. yeni olduğum için pek keşfedemedim ama site çok iyi olmuş benim gbi yeni kuş sahibi olan insanlar için

Aramıza hoşgeldiniz... :) Önemli değil alışırsınız... :)

Teşekkür ederim :) yalnız babam kuşu eline aldıktan sonra tüneklerinin üstüne çıkmıyor heralde güvenini kırdık zaten daha 1. Günü kuşumuzun bayağı erken elimize aldık ve en nefret ettikleri şeyi yaptık.. Belki ilk gün olduğıu için ortam değişikliği sebebiylede olabilir mi ? Birde güvenini nasıl kazanabilirim sizin biraz tecrübelerinizden yararlanabilir miyim ? :)

Geri