petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bomberr tarafından 7 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. bomberr

bomberr New Member

Beğenileri:
    0
    Sarı olan erkek 1,5 senedir bende yavruluğundan beri. Mavi olan dişiyi 3-4 ay önce diğeri ile çiftleşsin diye aldım(dişi diye biliyorum aldığım arkadaş öyle söyledi). Aldığımdan beri erkek dişiyle çiftleşmeye çalışıyor ama dişi yaklaştırtmıyor kendine. Normalde öpüşüyorlar kavga etmiyolar ama erkek dişinin üzerine çıkmaya çalıştığında dişi çığlığı basıyor. Yavruluğa hiç bakmıyor bile dişi. Bugün yakından inceleyince dişinin burun deliklerinin etrafı sanki normal değil gibi geldi. Kurumuş dökülmüş gibi sanki. Önceden bu kadar değildi, farkederdim sanırım böyle olsa.
    Muhabbetler hakkında çok bilgim yok yardımınızı istiyorum, hem çiftleştirme hemde dişinin durumu için ne yapmam gerekir?

#1 bomberr, 7 Şubat 2016
    Son düzenleme: 7 Şubat 2016
  2. Gamze Apaydin

Gamze Apaydin New Member

Beğenileri:
    0
    disi kusun kizizmis kafeste yuvalik varmi ?

3. bomberr

bomberr New Member

Beğenileri:
    0
    Var hocam ama dişi hiç bakmıyor bile yuvalığa.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:10 -->-> Daha önceki mesaj 09:58 --

Yorum yapabilecek yok mu arkadaşlar?

#3 bomberr, 7 Şubat 2016
    Son düzenleme: 7 Şubat 2016

Sayfayı Paylaş