Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı ? :(

Sher Locked

Yeni Üye
Merhaba,

Bugün kuşum yaklaşık 2-3 saatten beri durgundu, tüneğinde uyukluyordu. Her zaman hareketli kıpır kıpır yerinde duramayan kuşa bir halsizlik geldi. Yemini falan da çok az ve isteksizce yedi. Sonra ağzından biraz yem çıkarmış olduğunu farkettim. Yaklaşık yarım saat önce de ağzından baya sıvı çıkardı kustu yani. Çok korktum. 5-6 kere de ishal oldu. Haşlanmış pirinç suyu verdim. Biraz içti. Şimdi tekrar eski haline döndü, baya hareketlendi maşallah. Hemen yemine saldırdı iştahla yedi. Şimdi dışkısı biraz toparlamış, tamamen sıvı değil. Sürekli takip ediyorum. Sizce ne olmuş olabilir? Eğer ishali tekrar ederse ne yapmalıyım? Çok korkuttu beni inşallah tekrar etmez bu durum. Kuşum 2,5-3 aylık civarı. Bilgisi olan arkadaşların görüş ve yardımlarını bekliyorum.

Teşekkür ederim.

Hala Devam Ediyorsa Hasta Olabilir.Ceyranda Filan Kalmasın Hayvan Dikkat Edin.Genelde Vitamin Önerirler Ama Bilgim Yok O Konuda Cevap Yazacaklardır

[MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] Sıcak yerde tutuyorum. Şuan normal çok şükür. Kıpır kıpır yine. Yemini iştahla yiyor, dışkısı da normale döndü.

[MENTION=8605]DarkredBlue61[/MENTION] Sıcak yerde tutuyorum. Şuan normal çok şükür. Kıpır kıpır yine. Yemini iştahla yiyor, dışkısı da normale döndü.

Yabancı Bişey Yemiş Olabilir Geçmiş Olsun :)

Geri