Karadeniz Pet

Kuşum hasta mı ?

Ömer Faruk Koçak

Yeni Üye
Merhabalar ,

Ben yaklaşık 2 ay önce bi dostumuzdan muhabbet kuşu aldım sanırım cins bir kuşmuş gözleri kırmızı kendisi sapsarı. Şöyle bi durum var yaklaşık 1 haftadır kuşumdaki hareketlilik azaldı , kafesi açınca üzerime atlıyor ve omzumda ya da göğsümde uyumaya başlıyor bazen kafası geriye dönük uyuyor bazen normal, yemle alakalı kafeste sadece tek tip yem var birazdan hem kafesi hem de kuşun fotoğrafını paylaşıcam. Kuşta herhangi bir rahatsızlık var mı yardımcı olabilir misiniz ?

Ekli dosyalar

• IMG_1398.JPG
    IMG_1398.JPG
    2 MB · Görüntüleme: 28
  • IMG_1401.JPG
    IMG_1401.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1392.JPG
    IMG_1392.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 32
  • IMG_1403.JPG
    IMG_1403.JPG
    2.2 MB · Görüntüleme: 32
Mesajınızı yeni gördüm Selçuk Bey , vakit kaybetmemek adına dün gece altınd serili olan gazetedeki fotoğrafı paylaşmak istiyorum dışkıların çevreleri biraz ıslak gibi duruyor ve ayrıca kuş inanın hep uyuyor.

Kuşun durumu nedir kötü durumda mı ? Yoksa hastalık yeni mi başlamış ?

Lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_1414.JPG
    IMG_1414.JPG
    1.7 MB · Görüntüleme: 25
Ayhan Bey , Selçuk Bey kuşun son durumunu özetleyen iki video yollayacağım sabahleyin ilk kez kusmasına şahit oldum dün gayet iyi durumdaydı fakat ceryanda kalma olasılığı var yardımcı olabilir misiniz lütfen ? Neyi olduğuna dair en ufak bi fikrim de yok üşüttü mü parazit mi var astım mı bilmiyorum. Yine eskisi gibi uyuklamaya başladı kuşum yaklaşık 6-7 aylık.

Geri