Karadeniz Pet

Kuşum hastamı ? (Video & Foto)

Caner efkanoğlu

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar,

2 gün önce aldığım yavru muhabbet kuşu, öncelikle erkek diye aldım dişi çıktı bu geri vermeme kesinlikle neden olamaz çünkü kıyamıyorum çok sevimli çok tatlı :) 2 gün oldu daha hemen alıştı omzuma elime bulunduğu ortama.. neyse gelelim asıl konuya, kuş boşta dururken yani ilgimiz alakamız olmayınca sürekli tüylerini kabartıp uyuyor , pek bilgim yok o yüzden sizlere sormak istedim, ayrıca sizce kaç günlük/aylık kuşum alırken 2 aylık denildi ancak ben daha küçük olduğuna inanıyorum minnacık daha kanat tüyleri kafasındaki tüyler yeni çıkıyor gibi ve kafesın içindeyken heryere ağzıyla gitmeye çalışıyor videodan görebilirsiniz :)

Not: Şuan laptopun üstünde bi omzuma geliyor bi laptopun üstüne :) , Allah izin verirse cumartesi günü Levent abiden bu kızımıza aynı yaşlarda erkek yavru alıcam.

Değerli yorumlarınızı eksik etmeyin, teşekkür ederim.

Dün çektiğim Video ;

[YOUTUBE]r8ck1H6kt_U[/YOUTUBE]

Fotoğraflar ;

6lb6J9.jpg

n5pGRN.jpg

EzNERg.jpg

z2LEJR.jpg

7Vd86l.jpg

Son düzenleme:
teşekkür ederim yorumunuz için, uzman arkadaşlardan yorumlar bekliyorum

1-2 aylık gibi geldi bana,kuşunuz hasta değil maşallah çok tatlı.Hasta olsaydı size bile pas vermez kafesin bir köşesinde kabarık bir şekilde sürekli uyurdu.Siz yokken kestiriyodur o :) ,biraz daha faal olmasını istiyorsanız kafese zilli oyuncaklar felan asabilirsiniz,çok severler ses çıkartan şeyleri. :D

Son düzenleme:
Maşallah çok tatlı kus hocam. Tüyü kadar ömrü olur inşallah kusunuz sapa sağlam görünüyor bence :)

1-2 aylık gibi geldi bana,kuşunuz hasta değil maşallah çok tatlı.Hasta olsaydı size bile pas vermez kafesin bir köşesinde kabarık bir şekilde sürekli uyurdu.Siz yokken kestiriyodur o :) ,biraz daha faal olmasını istiyorsanız kafese zilli oyuncaklar felan asabilirsiniz,çok severler ses çıkartan şeyleri. :D

müsait olunca petshop'a uğruycam bademe güzel oyuncaklar almak şart çünkü uğraşsın istiyorum birşeyler ile :) değerli yorumun için teşekkür ederim.:)

Maşallah çok tatlı kus hocam. Tüyü kadar ömrü olur inşallah kusunuz sapa sağlam görünüyor bence :)

Amin, değerli yorumun için teşekkür ederim.:)

Çok tatlı maşallah , şuan için sıkıntı yok gibi . Biraz stresli heyecanlı yeni ortam olduğu için zamanla daha iyi olacaktır.

müsait olunca petshop'a uğruycam bademe güzel oyuncaklar almak şart çünkü uğraşsın istiyorum birşeyler ile :) değerli yorumun için teşekkür ederim.:)

Amin, değerli yorumun için teşekkür ederim.:)

Ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Geri