petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum heryeri kemiriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz Yalçın tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar

1.5 aylık kuşum hiç farketmeksizin heryeri kemiriyor.Koltuk örtüsünü,duvarları,örtüleri,kapının kenarını heryeri kemiriyor.Korkuyorum o iplikler falan boğazını takılcak yada kemirdiği şeyler zarar vericek diye.Kafesinde gaga taşı diye aldığım ufak dikdörtgen taşta var.Ama hiç onu kemirdiğini görmedim :) mürekkep balığı kemiği almayı düşünüyorum.Nasıl geçer bu huyu neden böyle yapar ? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Hürkan YILMAZ

Kuş vücudunun alamadığı vitamini etraftan alamaya çalışıyordur gaga taşı mürekkep balığı kemiğinide farketmediği içindir heralde zamanla başlar yemeye muhabbet kuşları kemirgendir :D

3. Samet Çağlar

Benim kuşda öyle tül perde bornoz falan kemirmeyi çok seviyor hatta önce kemiriyor sonra sürtünüyor :D :D

4. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Manyakmıdır nedir yahu.hayvan çılgın atıyo.Kafeste tutmayı sevmiyorum hep dışarda olsun istiyorum ama gel gör kemirmekten bizi gözü görmüyor bişey olcak diye korkuyorum :D

5. ENES BASKIN

Gaga taşının kaliteli olmasına dikkat edin sadece alçıdan yapılanlar var bunlar yarardan çok zarar verir kuşunuza . Gagası kaşındığı için yapıyor bunları elbette vitaminlerini ihmal etmeyin zamanla geçer sorun yok :)

6. Ceren Çağlayan

Kedidir o kedi...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum duvarı kemiriyor

,
  2. muhabbet kuşu neler kemirir

,
  3. muhabbet kuşu neden duvar kemirir

,
  4. muhabbet kuşu neden kemirir,
  5. muhabbet kuşum sürekli kemiriyor,