Kuşum heryeri kemiriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz Yalçın tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar

1.5 aylık kuşum hiç farketmeksizin heryeri kemiriyor.Koltuk örtüsünü,duvarları,örtüleri,kapının kenarını heryeri kemiriyor.Korkuyorum o iplikler falan boğazını takılcak yada kemirdiği şeyler zarar vericek diye.Kafesinde gaga taşı diye aldığım ufak dikdörtgen taşta var.Ama hiç onu kemirdiğini görmedim :) mürekkep balığı kemiği almayı düşünüyorum.Nasıl geçer bu huyu neden böyle yapar ? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Hürkan YILMAZ

Kuş vücudunun alamadığı vitamini etraftan alamaya çalışıyordur gaga taşı mürekkep balığı kemiğinide farketmediği içindir heralde zamanla başlar yemeye muhabbet kuşları kemirgendir :D

3. Samet Çağlar

Benim kuşda öyle tül perde bornoz falan kemirmeyi çok seviyor hatta önce kemiriyor sonra sürtünüyor :D :D

4. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Manyakmıdır nedir yahu.hayvan çılgın atıyo.Kafeste tutmayı sevmiyorum hep dışarda olsun istiyorum ama gel gör kemirmekten bizi gözü görmüyor bişey olcak diye korkuyorum :D

5. ENES BASKIN

Gaga taşının kaliteli olmasına dikkat edin sadece alçıdan yapılanlar var bunlar yarardan çok zarar verir kuşunuza . Gagası kaşındığı için yapıyor bunları elbette vitaminlerini ihmal etmeyin zamanla geçer sorun yok :)

6. Ceren Çağlayan

Kedidir o kedi...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum herşeyi kemiriyor

,
  2. muhabbet kuşum duvarı kemiriyor

,
  3. dişi muhabbet kuşu kemirme