Karadeniz Pet

Kuşum istemediğim halde sigara dumanına maruz kalıyor

Froozen

Meraklı Üye
Yeni kuş aldım 4 gün oldu sanki kuşu aldığım için inadına yanında sigara içiyorlar itiraz ediyorum istemiyorum ama elimden kuşu alıp sigaraya yaklaştırıyorlar anlamıyorlar zarar gelmez diyorlar videoda gösteriyor bişe olmaz diyorlar ama anlamıyorlar yardım edin

ailenin yaptığı hiç hoş değil.onlar sigara içtiği zaman kuşu başka bir odaya götür.

ailenin yaptığı hiç hoş değil.onlar sigara içtiği zaman kuşu başka bir odaya götür.
Tabiki de götürüyorum karşı geliyorlar ölmez diye kuş la belaya kaldık diye yarın kuşu geri götürülen sonuçta orda daha çok mutluydu

Kusura bakmayin ama aileniz gercekten hayvana eziyet ediyor. Bende elektronik sigara iciyorum likitlerimide kendim yaparim halbuki kokusu nargile kokusu gibidir ama yinede ne kusumun oldugi odada elekrronik sigarami icerim nede likitimi demlerim. Birak hayvanlara zarar vermeyi insanlara bile zarar verdigi tum tv lerde kamuspotlarda doktorlar vasitasiyla herkese anlatilirken nasil olurda hayvanlara zarar vermez bu parmak kadar hayvanlar biyonikmi yazik hayvana eziyet ailene karsi bu durum icin sert bir cikis yapman lazim bence kendimden ornek veriyorum ben 20 sene sigara icip son 1 senede eletronik sigara kullanan birisi olarak hep balkona cikarim onlarda boyle yapmali

Tabiki de götürüyorum karşı geliyorlar ölmez diye kuş la belaya kaldık diye yarın kuşu geri götürülen sonuçta orda daha çok mutluydu
Allah ıslah etsin ne diyim.mümkünse kuşu kendi odana götür orada kalsın hep can sağlığı için.heralde oradada içmiyorlar.sende odanda kuşla takılırsın senin içinde sağlıklı olur.eğer saçmalamaya devam ederlerse kuşu ver ileride kendi başına yaşarken alırsın evcil hayvan.bizim evdede sigara içilir ama asla kuşun kaldığı odada içilmez.

Geri