petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum kabarıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Aysetursak tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Aysetursak

Yeni aldığım kuşumla çok iyi anlaşıyoruz uçuşunda ötüşünde yemek yemesinde ve dışkısında hiçbir problem yok ama bazen kabarıyor ve kaşınmaya başlıyor. Kabarmanın hastalık belirtisi olabileceğini duymuştum sizce nedir veya ne yapmalıyım?

2. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Her şeyi hastalığa yorumlamamak lazım, benimkimlere üfledinmi kabarıp kaşınıyor, bu tüylerin arasını daha iyi açıyor ve istediği bölgeyi daha rahat kaşıyor. Hastalık beriltisi olarak devamlı kabarık, haraketsiz, ishal vs durum varsa olabilir.

3. Aysetursak

Haklısınız. Cevap için teşekkür ederim ama insanlar bir sürü şey söylüyor ben de tedirgin oluyorum :) bi şeyi yoktur ya neşesi yerinde maşallah kuşumun :)

4. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Mert beye katılıyorum

5. Gokay Akgul

Benim kuşumda bu şekilde inşallah önemli bişeyi yoktur.

6. Işıl KEGEÇ

genelde kaşındıkları zaman kabarıyolar benim kuşlarda böyle önemli bişey oluğunu sanmıyorum

7. Aysetursak

Şu anda sürekli olarak kabarık ve hareketsiz tüm gün böyleydi iştahsızlık problemi olmadı ama çok hareketsiz kaldı

8. Gokay Akgul

+++++ aynen benimkisi de böyle. yanına yaklaşında düzeltiyo tüylerini fakat ortam sessizken hep kabarık. iştahı yerinde ishal yok. kabarık durmasa ne güzel olucak :)

Sayfayı Paylaş