Karadeniz Pet

kuşum kaç aylık

gözlerine bak tam siyah mı tam siyahsa 4 aydan küçüktür ama bazı mutasyonlarda gözde iris oluşmuyor burda insanlar yanılıyor 2. bakacağın kafasındaki çizgiler kafadaki çizgiler yok olmuşsa 7 aylıktan büyüktür birde gaga ile ayaklara bakılır yıpranma falan varsa yaşını almıştır şu anda yüklediğin fotoğraftan yaş tahmini çok zor ...

gözlerine bak tam siyah mı tam siyahsa 4 aydan küçüktür ama bazı mutasyonlarda gözde iris oluşmuyor burda insanlar yanılıyor 2. bakacağın kafasındaki çizgiler kafadaki çizgiler yok olmuşsa 7 aylıktan büyüktür birde gaga ile ayaklara bakılır yıpranma falan varsa yaşını almıştır şu anda yüklediğin fotoğraftan yaş tahmini çok zor ...

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim bu nasıl

Benim kusum 1 aylik ve ucabiliyor ilk gun carpti sadece su an gayet iyi

Affedersiniz herhalde yanlış resme baktım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

Bu kuş mu lutino lütfen biraz araştırma yapın kuş 2 aylık civarı yavru fakat kanat tuylerini kendimi çekti hastalikmi var yoksa annemi yoldu bilemiyorum denildiği gibi yalpalayarakta olsa ucmali
Üzgünüm herhalde resimleri karıştırdı. :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:26 -->-> Daha önceki mesaj 13:26 --

Bu kuş mu lutino lütfen biraz araştırma yapın kuş 2 aylık civarı yavru fakat kanat tuylerini kendimi çekti hastalikmi var yoksa annemi yoldu bilemiyorum denildiği gibi yalpalayarakta olsa ucmali
Üzgünüm herhalde resimleri karıştırdı. :(

Kafesinde küçük uçma denemeleri yapıyor fakat bana alışmadığı için salmadım daha

Gözleri simsiyahsa 0-4 ay arasıdır zaten öye gözüküyor maşşallah :cool:

Geri