Karadeniz Pet

kuşum kafesin tabanına yumurtladı

emre983

Yeni Üye
s.a arkadaşlar kuşumun 3-4 gündür yumurtlamasını bekliyodum bugün kuş yuvalıkta baya bi zaman geçirdi girdi bi yarım saat kaldı sonra çıktı kafesin tabanına yumurtladı yüksekten yumurta kırılmadı hemen aldım yuvalığa koydum ama dişi yumurtayı kırmış dışarı attı acaba neden böyle yaptı bide sanki yumurta küçük gibiydi bilyeden biraz daha büyük

Son düzenleme:
Normal yumurta boyutu o kadar. Siz çok fazla dikkat çekmişsiniz , yumurtlama sırasında rahat bırakacaksınız , sizi görüp yuvadan dışarı çıkmış , çıkarken havada ani bir hareketle yumurtlamış , yumurtaya da ilk siz dokundunuz o yüzden huylanmış kırmış. Olay bundan ibaret. Rahat bırakırsanız yumurtalarınız kırılmaz. Eğer ilk yumurtlamasıysa bu olay geçerli , yok bu 2. 3. batın ise dişiyi gözlemleyin hep yapıyorsa dişinizi değiştirin. Ya da sahte yumurta kullanın. Geçmiş olsun.

Normal yumurta boyutu o kadar. Siz çok fazla dikkat çekmişsiniz , yumurtlama sırasında rahat bırakacaksınız , sizi görüp yuvadan dışarı çıkmış , çıkarken havada ani bir hareketle yumurtlamış , yumurtaya da ilk siz dokundunuz o yüzden huylanmış kırmış. Olay bundan ibaret. Rahat bırakırsanız yumurtalarınız kırılmaz. Eğer ilk yumurtlamasıysa bu olay geçerli , yok bu 2. 3. batın ise dişiyi gözlemleyin hep yapıyorsa dişinizi değiştirin. Ya da sahte yumurta kullanın. Geçmiş olsun.

ya kuş dışarı çıktı kuyruğunu indirip kaldırıyordu çiftleşmek için yapıyo sandım meğer yumurtluyomuş erkekte üzerine çıkınca yumurta fırladı tabana düştü birde bidahaki yumurta kaç güne gelir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:24 -->-> Daha önceki mesaj 17:13 --

güncell!!!!

Geri