Karadeniz Pet

Kuşum kafesine artık girmiyor

Umut Can Çil

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar kuşum floresana konup duruyor ip farketmiş onunla oynuyor kopardım elşmde denedim oynamıyor ben de kafesine astım ama hala floresanda bir parça ip var gidiyor onla oynuyor kaç saattir dışarıda hala girmek istemiyor benim bir yere gitmem gerek ne yapacağım

Disarda basi bos birakma. Kafese koy ustunu ort karanlik sayilacak ortama al. Ama kafeste dolanacagi bisey varsa da cikar. Kafesten cikmak icin kendine zarar veremesin

Disarda basi bos birakma. Kafese koy ustunu ort karanlik sayilacak ortama al. Ama kafeste dolanacagi bisey varsa da cikar. Kafesten cikmak icin kendine zarar veremesin
hayır salınık zaten girmiyor nasıl alacağım her şeyden korkuyor bir de çubuk uzatamam

Valla bi sure pesinde kosup ucup yorulmasini bekliceksin. Zaten bir iki turdan sonra yorulur. Elinle tutamiyosan tulbent gibi biseyle yakalayip tutabilirsin.

Arkadaşlar kuşum floresana konup duruyor ip farketmiş onunla oynuyor kopardım elşmde denedim oynamıyor ben de kafesine astım ama hala floresanda bir parça ip var gidiyor onla oynuyor kaç saattir dışarıda hala girmek istemiyor benim bir yere gitmem gerek ne yapacağım
Evde sen olmayınca dışarı çıkarma marul falan ver kafesde onla ilgilensin kafese alışsın

Eline geldiginde aniden yakala iki elinle iste. Dikkat et ani hareket yaparken zarar gelmesin.

Uzun süredir sizdeyse acıkınca susayınca kafesine girebilir ama yeniyse bilemem

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldım elime yavaşça kafese yaklaştırdım kafasını kafese uzatınca hızlıca içeri soktum herkese teşekkürler