Karadeniz Pet

Kuşum kafesler duvar arasında çok kötü sıkıştı

Froozen

Meraklı Üye
1 hafta önce muhabbet kuşu almıştım kuşumj çıkarıyım dedim 6 saat girmedi kafese koymak zorunda kaldık dayım ya ölecek ya girecek dedi kuş tablodaydı sert şekilde vurdu çat diye kuş duvara sıkıştı ama harrketleri normal gibi sanki yem yemiyor gibime geldi ama şüpheliyi şüpheliyim yapmam lazım

Resim koyarsanız daha sağlıklı bilgi verilebilir. Kuşu gözlemlemeye devam edin.

Keşke hiç elleme den hava kararınca alsaydınız. İnşallah bişey olmaz.

Ekli dosyalar

• 20181019_173320.jpg
    20181019_173320.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 87
Dayiniz da nasıl bir zihniyet var da kuşa bişiler fırlatıyor aklım almıyor yazık o hayvana..

Hayvanların da canlı olduğunu dayınıza hatırlatın. Böyle bi düşüncesizlik olamaz.

Bence siz o kuşu bakabilecek birine hediye edin sürekli eziyet görüyor hayvan.

Kuş almadan önce bir dahaki sefere ailenizde hayvansevmeyen birisinin olup olmadığına bakın. O oyuncak değil bunu dayınıza hatırlatın. Kuşta sağlık bakımından bir şey yok gibi ama kırık olup olmadığını biz bilemeyiz. 1 2 hafta çıkarmayın korkunun etkisini atlatsın

Konularınıza bakıyorum kuşa üzülüyorum. İç kanama var mı yok mu gözlem yaparak anlarsınız. Sorun olduğunu gözlemlerseniz veterinere gidin.

Şu ülke ne zaman cahillerden arınacak çok merak ediyorum.

iç kanama belirtileri nelerdir

Para biriktiriyim kuşuma eş seçmeye gitcem çiftleşsinler sonra yavrum olsun 1 aylık sonra sahiplendircem
Kuş zaten 5 6 aylıktı 1 yaşına kadar beklemeniz lazım eş için. Sahiplendirecekseniz şimdi yapın. İç kanamada kuşun kendisi ve dışkısı sağlıksız olur anlarsınız onu zaten.

Kuş zaten 5 6 aylıktı 1 yaşına kadar beklemeniz lazım eş için. Sahiplendirecekseniz şimdi yapın. İç kanamada kuşun kendisi ve dışkısı sağlıksız olur anlarsınız onu zaten.
Dışkısını gözlemliyim dedim poposuna yapışmışmı sıkışmıştı ne

Ya kardeşim açtığın konuları okuyor musun sen “annem kuşun yanında bağırdı” “kuşumun yanında zorla sigara içiyorlar” “kuşum bilmem nereye sıkıştı” bu nasıl kuş bakmak. Bakamayacağın kuşu alma madem. Düşünmüyor musun önceden ailem de bu kuşu isteyip sever mi diye?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya kardeşim açtığın konuları okuyor musun sen “annem kuşun yanında bağırdı” “kuşumun yanında zorla sigara içiyorlar” “kuşum bilmem nereye sıkıştı” bu nasıl kuş bakmak. Bakamayacağın kuşu alma madem. Düşünmüyor musun önceden ailem de bu kuşu isteyip sever mi diye?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Benden çok ailem istedi diyorlar ki ona bakarsan kahvelerde kuş besliyorlar daha kötü oluyor

Ekli dosyalar

• 20181020_094130.jpg
    20181020_094130.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 36
Geri