Karadeniz Pet

Kuşum Kambur Duruyor Ve Titriyor.

Kayahan Günay

Paylaşımcı Üye
15 Gün Önce Aldıgım Yeni Kuşum Aldıgımda Salmadaydı Ve Salmada 15 Tane Dişi 1 Tane Erkek Kuş Vardı Kuşun Hamile Oldugunu Düşünmüyorum Ama Hamilelik Belirtileri Var Gibi Kanatları Düşük Popo Kısmı Şişik Ve Çok Hızlı Nefes Alıp Veriyor Resmen Titriyor Nefes Alıp Verirken Ama Yanına Gittigimde Elimi Kafese Soktugumda Hiç Bişey Kalmıyor Toplanıyor Hemen Dim Dik Duruyor Kanatları Düzeliyor Poposundaki Şişlik İniyor Ama Elimi Çıkardıgımda Biraz Zaman Geçince Yine Aynı Belirtiler Oluyor. Acaba Bi Hastalık Olabilirmi?

Hastalık değil de kuşun kambur durmasının sebebi tünek pozisyonu. Tünekte kuyruğunu tutabilmek için kambur duruyor. Biraz daha öne alın o tüneği. 15 dişi 1 erkekte enteresan bir durummuş.:D

hepi nefes alıp verirken titremeside ondanmı acaba sankı boyle zor nefes alıp veriyor gibi çok sarsılıyor

Sürekli nefes alıp vermesi korkudandır. Hastalığı varmıydı siz almadan önce , eğer yoksa korkudandır geçicidir.

Aldıgımdada Aynı Böyleydi Belkedim Belki Geçer Diye 15 Gün Oldu Ama Hala Aynı :)

Aldıgımdada Aynı Böyleydi Belkedim Belki Geçer Diye 15 Gün Oldu Ama Hala Aynı :)

Üreticiden mi aldınız . Kambur durması tünekten kaynaklı o problem gitti , fakat nefes alıp verirken zorlanıyorsa hastalık belirtisi olabilir. İyileştirmeye bakın,götürüp geri vermek yerine.

Üreticiden aldım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:04 -->-> Daha önceki mesaj 09:28 --

ama o tunek ortada duruncada kambur duruyor öyle

Geri