petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum kendi pisliğini yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1

kuşum kendi pisliğini yiyor ne yapmalıyım :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:27 --

arkadaşlar yardım edebilecek yokmu

2. Furkan TOPALOĞLU

hocam kafesin altına ızgara koyun ayrıca kafeste gaga taşı kalamar kemiği var mı mineral eksikliğinden yapıyor olabilir diye biliyorum

3. onurdondu1

kalamar taşı suyunda vitamin herşeyi var ama anlamadım niye öyle ypıyor şimdi marul verdim bi güzel yedi inşallah düzelir ben kafesinin altına kağıt koyuyorum öyle değiştirmek daha kolay oluyor şimdi onuda değiştirirsem bir sorun kalmaz umarım

4. Furkan TOPALOĞLU

yani hocam ızgara sağlık açısından da daha iyi parazit oluşumunu flan da engeller
    kakasını yemeye devam ederse ölümcül sonuçlar çıkabilir ortaya

5. Duranettin ERAYDIN

Yeminin markasını değiştirmeyi deneyin

6. Aysetursak

Kağıt veya peçete koyun ama üstüne de mutlaka ızgara koyun. Bu şekilde kesin olarak önüne geçmiş olursunuz

7. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kesin çözüm ızgaralı kafes kullanmaktır.yemle bi ilgisi yoktur alışkanlık haline gelmeden bian önce önlemini al bence.

Sayfayı Paylaş