Karadeniz Pet

Kuşum Kuruma oldu. Ama keyfi yerinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şeker2019

Paylaşımcı Üye
Merhaba, kuşum kurumaya yakalandı. 2 gün önce göğüs kemiği cidden el ile hissediliyordu. Ama bugün kursak dolu. iştah yerinde keyfi yerinde hareketli. kabarıklığı daha az. Yem olarak sadece aspur kullanıyoruz. Ayrıca bir günde yarım dal darıyı bitiriyor. dediğim gibi iştahı yerinde. dışkısı sorunlu maalesef. vitamin kullanıyoruz. apexisol. onun dışında havuç elmayı çok iyi yiyor. ama anlamadığım tek sey dışkısı fena. ötüşü falan iyi. sürekli dışarı çıkmak istiyor. Sizlere sorum şu olacak; kuşum kurumayı yenebilir mi? Benim umudum kalmamıştı çünkü 2 gün önce hayvan resmen can çekişiyordu. dün ve bugün gayet iyi. yardim ve onerilerinizi bekliyorum🙂 Bu arada resimde yem kabugu yapışmış diskinin uzerine. diskida yem cok sık olmuyor. arada oluyor.
Screenshot_20210112-141215_Gallery.jpg

Dışkısı fena değil, aspur ile birlikte 3 gün probiyotik verin. Kaliteli bir probiyotik olsun. Ondan sonra durumuna tekrar bakalım. Kafes temizliğini özen gösterin.

pardon mesajı görmedim. sağolun iyileşir mi ???

iyileşir ve apexiol hiç bir işe yaramaz onun yerine gervitw yada nekton s kullanabilirsiniz

Önceki konudan devam etmemeniz saçma olmuş bu şekilde devamlılığı sağlayıp tüm bilgilerin bir yerde olmasından ziyade farklı noktalara yayıyorsunuz.
Kuruma kuruma diyorsunuz bir adet hassas tartı alın ve ağırlığını kontrol edip bizimle paylaşın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri