Karadeniz Pet

kuşum kuşum dişi mi erkek mi? ve kaç aylık?

• Konbuyu başlatan cicikuş
  • Başlangıç tarihi
C

cicikuş

Guest
kuşum dişi mi erkek mi? ve kaç aylık?

arkadaþlar birçok kiþi muhabbet kuþumun erkek olduðunu söylüyor petshop erkek diyerek vermiþti ama bazý kiþiler diþi olduðunu söylüyor. kaç aylýk olduðunuda bilmiyoruz yaklaþýk 5 ay önce almýþtýk. kuþum kaç aylýk diþi mi erkek mi bana yardýmcý olabilirmisiniz? iþte resmi
t0xfw.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşunuz dişi ve kızışmaya başlamış gibi geldi bana cere rengi kahveye dönmeye başlamış

hayallerim suya düştü :( erkek diyerek sevmiştik onu hep. o resimde pek belli olmuyor çeresin köşeleri hep mavi. yanilma payi olabilirmi sizce?

Dişi bu kuş güzel kardeşim .

peki çiftleştirmem şartmi? bazi kişiler çiftleştirmezsen ölür gibi şeyler söylemişti. şart değilse sorunda yok.

kuşun dişi çiftleşme konusunda tecrübeli arkadaşlar sağlıkli bilgiler verirler

kuşumla tam anlamiyla dost olduk çiftleştirip beni unutmasini istemem. şart değilse çiftleştirmek istemiyorum. kiziştiği halde çiftleştirmezsem kuşum zarar görürmü? çiftleştirmem gerekiyorsa erkek kuş alip ayni kafese koymam doğru olurmu? yoksa yeni bir kafes alip içine önce erkeğimi koymam lazim? bilgilendirirseniz sevinirim.

Ciftlestirmen sart deil disilerin es secmesi zordur kusu ya sansini deneyip ken dun bir es alicaksin yada bi yere goturup kendisini secmesibi bekliceksin sana kalmis

hayallerim suya düştü :( erkek diyerek sevmiştik onu hep. o resimde pek belli olmuyor çeresin köşeleri hep mavi. yanilma payi olabilirmi sizce?

Bu resimden dişi gibi duruyor, yanılma payı olmasın dersen farklı bir resim ekle, gündüz ve ışık yansıması olmayan bir yerde, yaşı içinde gözleri net görünsün!

100/1000 Kuşunuz dişi

%100000000000 Dişi. 1 yaşlarında.Klasik petshop yalanları. Kuşları satmak için yaptıkları oyunlar

kusunuz dişi

ne gibi hayallerin vardı ki suya düştüler ?

dişileri çiftleştirmezsen ölür diyenler oldu bende çiftleştirmek istemiyorum o yüzden hayallerim suya düştü demiştim ama endişem kalmadi pitircikla cok iyi bir dostluğumuz var o yüzden dişi erkek farketmez

dişileri çiftleştirmezsen ölür diyenler oldu bende çiftleştirmek istemiyorum o yüzden hayallerim suya düştü demiştim ama endişem kalmadi pitircikla cok iyi bir dostluğumuz var o yüzden dişi erkek farketmez

Öyle bir durum yok sadece dişi kızıştığı zaman kızgınlık yumurtası yapar endişe etmenize gerek yok

Dişi kuşunuz

Geri