Karadeniz Pet

Kuşum mutsuz :(

• Konbuyu başlatan Minel GÜLER
  • Başlangıç tarihi
M

Minel GÜLER

Guest
Kuşum hiçbir şekilde bana alışamıyor.Avucumun içine hiç almadım hiç zorlamadım elime gelsin diye.Elimden yem yemiyor,yeşillikten kaçıyor,oyuncaklarından nefret edip onları çıkarıp atmaya çalışıyor sıkıştırıyor desem 2 tane oyuncağı var.Ballı yem yaptım kafesinde o tarafa doğru gitmiyor,bir kaç kere didikledi sever gibi oldu elime aldım yemi yine kaçıyor.Durup dururken kötü kötü ötüyor.İshal ilacı aldım ishali geçmek bilmiyor ayrıca tırnakları siyah dün gece kustu.Neler oluyor anlamıyorum bazı kişiler aldığınız yerde eşi vardır gidip konuşun geç olmadan değiştirin dediler.Kuşumda konuşmaya çalışıyor ve pekte bırakma taraftarı degilim ama ısırması olmayan kuş ısırmaya başladı.Gün geçtikçe daha da yabanileşiyor.Ne yapmalıyım :( :confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

arkadaşlar?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:33 --

yardım edecek biri yok mu,lütfen arkadaşlar çok acil

evde küçük cocuk veya kedi köpek varsa kuş strese girmiş olabilir.

Benim kuşu alalı 22 gün oldu mesela o da kendiliğinden ele gelmiyor sarı renge karşı bir sevdası var elimde üzerimde sarı bir şey varsa öyle geliyor bayramdan beri sakladığım sarı şeker jelatini var mesela onu elime alır almaz geliyor şimdilik böyle idare ediyorum sizde sevdiği bir şeyi bulup ilgisini çekmeye çalışın bu şekilde. Birde çok rahatsız edilmesin evde durumlar nedir bilmiyorumda kusması ishali vs abinin dediği gibi stresten olabilir. Isırmaya gelince benimki de ısırıyor babam sağolsun kuşu alıştırdır gagasına parmağıyla dokuna dokuna kuş ısırmayı öğrendi ama sıkıntı yok bende önceki dişi kuşumdan alışığım :D

Benim kuşu alalı 22 gün oldu mesela o da kendiliğinden ele gelmiyor sarı renge karşı bir sevdası var elimde üzerimde sarı bir şey varsa öyle geliyor bayramdan beri sakladığım sarı şeker jelatini var mesela onu elime alır almaz geliyor şimdilik böyle idare ediyorum sizde sevdiği bir şeyi bulup ilgisini çekmeye çalışın bu şekilde. Birde çok rahatsız edilmesin evde durumlar nedir bilmiyorumda kusması ishali vs abinin dediği gibi stresten olabilir. Isırmaya gelince benimki de ısırıyor babam sağolsun kuşu alıştırdır gagasına parmağıyla dokuna dokuna kuş ısırmayı öğrendi ama sıkıntı yok bende önceki dişi kuşumdan alışığım :D

Hahahahahah teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

evde küçük cocuk veya kedi köpek varsa kuş strese girmiş olabilir.

Yanlış yem vermiş aldığım yer kuşu rahatsız eden oymuş şimdi değiştirdik daha iyi

Geri