Karadeniz Pet

Kuşum neden böyle yapıyor?

PofuduğunBabası

Meraklı Üye
Kuşum sırtını demirinde kaşıyor neden?? Bir sorunu yok bitden şüphelenmiyorum

QLWq3Z.jpg

Kafes kapısı kapalıyken mi yapıyor? Kafesten çıkmak istiyor olabilir mi?

İnanır mısınız bilmem ama dışarıyı çok seven bir kuş değil :( Kafes kapısı her daim açıktır. Ama çok çıkmaz çıkar bi 20 bizimle ilgilenir geri girer. Sonrada açık olmasına rağmen kapısı hiç çıkmaz. İlk kez yaptı :(

Kafes kapısı kapalıyken mi yapıyor? Kafesten çıkmak istiyor olabilir mi?
bana da yardım eder misiniz @Hayvansever03 erkeği dişinin yanına koyuyor bayağı kur yapıyor kusmaya çalışıyor dişi ağzını açmıyor erkek sinirlenip kovalıyor dişi bağırıyor. ne yapmalıyım erkek 1 yaşında kızgın dişi 4 aylık ilk tüyünde

bana da yardım eder misiniz @Hayvansever03 erkeği dişinin yanına koyuyor bayağı kur yapıyor kusmaya çalışıyor dişi ağzını açmıyor erkek sinirlenip kovalıyor dişi bağırıyor. ne yapmalıyım erkek 1 yaşında kızgın dişi 4 aylık ilk tüyünde
Dişiyi çok küçük almışsın. 4 aylık bir dişi üretmeye hazır değildir kesinlikle

Arada oluyorsa problem yok ama sürekli kavga hali varsa kafesleri bir müddet ayırabilirsiniz.

Geri