Karadeniz Pet

Kuşum neden böyle yaptı ?

Atakan Atmaca

Paylaşımcı Üye
Bugün eve geldiğim de direk kuşumun yanına gittim , biraz ilgilendim fakat ilgilenirken videodaki gibi değişik bir hareket yaptı , acaba bunun anlamı nedir ? Hasta mı ? Durumu gayet iyi fakat anlayamadım...

Son düzenleme:

Kuşuma arkadaş almak istiyorum fakat bana bu kuşu alel acele verdikleri için yaşını bilmiyorum. Kuşum kaç aylıktır acaba ? Genelde günün 6-7 saatini yalnız geçiriyor.

Bu hareket sanırım kusma hareketiymiş , kusma sıvı mı oluyor ?

Kuş dişi. 7 aylık falan gözleri tam göremedim ama gördüğüm kadarıyla diyorum. Kusmada yemleri çıkarır, yemler birbirine bulaşık ve sindirilmemiş şekilde olur tam sıvı değil de hafif sulu şekilde taneli yem diyeyim. Kusma sadece hastalıkta olmaz kur yaparken de kuşlar kusar :)

Kuş dişi. 7 aylık falan gözleri tam göremedim ama gördüğüm kadarıyla diyorum. Kusmada yemleri çıkarır, yemler birbirine bulaşık ve sindirilmemiş şekilde olur tam sıvı değil de hafif sulu şekilde taneli yem diyeyim. Kusma sadece hastalıkta olmaz kur yaparken de kuşlar kusar :)

Peki arkadaşını seçmesin için salma kafeste ne kadar durması gerekiyor ?

Ben bir gece bıraktım fazla dayanamadım gittiğimde seçmişti eşini aldım getirdim 4 ay sonra da ilk yumurta geldi şimdi 5 tane yavrusu var Allah nazarlardan korusun :)

Ben de korkuyorum bırakmaya. Oturduğum semtte ki petshopların fazla hijyenik olmadığını düşünüyorum :(

Ben de korkuyorum bırakmaya. Oturduğum semtte ki petshopların fazla hijyenik olmadığını düşünüyorum :(
Hımm anladım bende gittiğimde rengini beğendiğim dişi kuşları temiz bi kafese koymasını rica etmiştim benimkini de oraya koymuştuk petshop sürekli alışveriş yaptığım bir yerdi Allah tan da sıkıntı çıkmadı sizde öyle rica edebilirsiniz ☺️

Geri