petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum neden kuyruğunu yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve castial cas tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. castial cas

3 aydır beraberim kuşumla aldığımda da kuyruğu yoktu ne zaman birazcık çıkmaya başlaşa hemen koparıyo ağzında oynuyo genelde, koparmaması için ne yapabilirim ?

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bircok nedeni olabilir ancak Vitamin mineral eksikligine baglı olma ihtimali yüksek.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. castial cas

avivit koyuyorum suyuna haftda bir kez bazen meyve yediriyorum her zaman yemiyo

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    streste olabilir benim konusan kusum ben 3 ay sehirdısındayken sol kanadının tamamını yolmustu çok iyi bakılmasına ragmen ben döndükten sonra 15 günde eski haline döndü siz kusu daha iyi tanırsın neyi değiştiyse neyi eksildiyse ondan kaynaklanabilir

#4 Ömer Macit, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  5. castial cas

aldığımdan beri aynı davranıyorum anlayamadım ki :/

6. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    tüy yolmaması için ilaçlar var onlardan da kullanabilirsin sprey şeklinde

Sayfayı Paylaş