Karadeniz Pet

kusum öldü

ayhanakbas

Meraklı Üye
Dün akşam arkadaşlarla oturuyorduk.sabahtan cok fazla keyfi olmayan kusuma gidip bakmislardi.havalar bir soğuk bir sıcak gittiği icin kafası arkasına. Dönük uyuyordu sabahtan akşama kadar ama daha önce de böyle keyifsizlikleri olmuştu.arkadaşım yemi ağzından çıkardığını soyledi.bende anormal bişey olmadığını bunu bazen yaptığını söyledim.bir saat geçti gidip baktığımda kafesin dibine yatmış cansız bedeni kaskatı kesilmiş sanki ruhunu çekmişler yavrumun.kendimi okadar suçlu hissettim ki anlatamam.bakamadim neden olduğunu bile anlamadım elime aldim sevdim bilmiyorum belki abartıyor diyecek bazıları ama bu yaşımda ağladım.kursagi bombostu.sessizce cirpinmadan kimseyi rahatsız etmek istemezcesine göçmüş gitmiş.şimdi yapayalnız kaldık....

geçmiş olsun kardeşim ya :,( çok kötü birşey alıştıgın birşeyin artık olmaması :( :(

Geçmiş olsun ya insan alışınca cok kötü oluyo gercekten zor.:(

Nasıl atlatacam bu durumu bilmiyorum birdaha kuş goresim bile yok sanki

Başınız sağolsun.Benimde 7 yıldır gözüm gibi baktığım kuşum ellerimde can verdi 3hafta önce.Hala alışamadık ailecek.

Başınız sağolsun
Kuş kendisi bir avuç kadar ama yokluğu dünyaya bedel boşluk :(
Hayatımızdan çıkıverip gitiğinde mahvediyor insanı
Kuşum öleli 2 buçuk ay oldu gitgide daha çok canım yanıyor hala ağlıyorum
Hayvanları çok seviyrum ama yeni bir kuş sahiplenmeye korkuyorum çünkü aynı acıyı yaşama ihtimali çok korkutuyor
Zaman herşeyin ilacı derler inşallah öyledir

Başın sağolsun kardeşim.Benimde balkonda bulduğum yeni doğmuş kuş 11 yıldır benimleydi.Geçen sene öldü.Doğduğu andan ittibaren ölünce çok koyuyor insana.Evlat acısı gibi...

Başınız sağ olsun. Yeni bir kuş alırsanız yerini dolduracaktır. Yine de siz bilirsiniz.

çilek vermiştim içinde güya potasyum varmıs kalp atışını hızlandırıyormus doğru mudur

Hocam basin sagolsun gecmis olsun

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri