petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum öok havadan uçuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve alisafaA7 tarafından 18 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. alisafaA7

alisafaA7 Guest

Arkadaşlar geçen hafta aldığım limonum u dışarı saldım ama çok gavdan uçuyo benim eskidn de kuşum vardı ama o böle değildi ve dün perdedin üstündeki atalığa girdi ama çıkarabildik çok korkuyorum ne yapmalıyım

2. alisafaA7

alisafaA7 Guest

ÇOk havadan ucuyor tavan diyelimm..

3. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Kanatları tavana çarpıyor mu uçarken? Üzülerek söylüyorum ki gözleri görmüyor olabilir o zaman... Ama ilk defa saldıysanız korkudan da yüksek uçuyor olabilir.

4. Yücel YETİMOĞLU

korkuyor hocam kuş anlaşılan evide tanımyor 1,2 daha uçsa kendine rahat konacak tüneyecek yer bulur, dk.da kör ettiniz hayvanı :)

5. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Yok daha önce başımdan geçti o yüzden sordum :) Belirttim zaten ilk defa salındıysa normal.

6. alisafaA7

alisafaA7 Guest

Abi daha bi hafta önce aldık kanyları deyiyo ama kör drğil çünkü elimî uzatın a bakıyo

7. alisafaA7

alisafaA7 Guest

Bide dedğin gibi tünicrk yer arıyo çünkü oturma odası küçük zaten tam bi yere koncsk kaçıp gidiyo :D

8. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    1 haftaysa normaldir içiniz rahat olsun :) Ortama ve size alışınca tam 12den konar istediği yere :)

9. alisafaA7

alisafaA7 Guest

Arkadaşlar kuşum ağzını açıp kapatıyo bu ne demek hızlı arkadaşlar lütfen ACIL

10. Zeynep NUR

kötü bşiey değil

11. Yücel YETİMOĞLU

okuyup üflüyor olabilir hocam istigfarsız yaklaşma :) şakası bi yana korkma hocam bu kadar ya hayvan bu agzını açar ayagnı kaldırır pimpirikli olma hareketlerinde hantallaşma yoksa normal ortamda problem belirtisi yok demektir genelde...

Sayfayı Paylaş