petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Ötmüyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ByST7 tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. ByST7

ByST7 Guest

Erkek kuşum ötmyür.haftada ayda arada ötüyor.Öteki kuşumda ayağı tutmuyor basamıyor basınca kayıyıor 3 ayağıda önde.Ötmeyen kuşum önceden dişiyle yuvada oturma kavgası ederdi.Orda uzanırlardı rahatlık kavgası vardı bende kaldırdım artık kavga etmiyorlar erkek dişiden korkuyo mesela 2 tane yem yemelik yer var dişi istediği yerde yer daha rahat olduğu yerde yer o yiyosa orda yere dökülenleri bile yedirttirir istese.o kadarda kormuyo tabi öpüşüyoar arada.mesela yukardaki yerden geççek ıssırır kaysında geçiyim die anca öyle ederler.Kuşları ayırım mı 1 tane yedek kafes var.Erkek ayırımmı belki öyle filan öter önceden kavga ederlerdi ayırmıştım 1 ay öyle oldu birleştirdim düzeldi.Erkek hep uyuyo bide 24 saattin 18 saati uyuyo 2 saati normal duruyo 1 saati yemek 3 saatitede öyle öpüşür yada çıkarırım diğer şeyler filan

2. limoncuk

limoncuk Guest

Başlığa bakınca güldüm bir an :D

3. Sevtap DERİN

Ahahahahaha:D :D

Sayfayı Paylaş