Karadeniz Pet

Kuşum Parmağımla Oynayıp Kusuyor. (VİDEOLU)

Damlalikla daha kolay olur sanirim haklisiniz. Kusumla ilgili bir sey olunca maddiyati pek dusunmuyorum isin acikcasi ogrenciyim fakat elimden ne gelirse yapmaya calisiyorum :) En iyisi ne ise onun icin almam gereken o dur :)
Estağfirullah.
Tebrik ederim, bende öğrenciyim. Allah muvaffak eylesin, küçük canınız da sağlıklı hayırlı uzun ömürlü olsun. İyi forumlar dilerim.

Cok tesekkur ederim. Size de minik canlarinizla birlikte saglikli ve uzun omurler dilerim :)

Arkadaşlar konuyu tekrar tekrar dile getirip hortlatıyo gibi oluyorum kusura bakmayın ama kuşumun ufak tefek videolarını size atıp normal mi acaba diye sormak istiyorum. Bugünde bu şekilde yaptı videoda görüceğiniz gibi. Konuyu açtığım zamanda yine böyle sessiz fakat bu ağız açması daha fazlaydı ve kusucak gibi hareket yapıyordu. Mantar riski var ise dediğiniz ilacı kullanımına hemen başlıcam.

Sadece kaşınıyor, çatır çutur oynuyor gagası zaten :) Sıkıntı yok, normal bir durum bu.

Eczaneler bir saat daha açık, siz her ihtimale karşı eczaneden mikostatin şurup alın, evde bulunsun. Nihayetinde şüphe var ve rahatsızlığa erken müdahale etmek her zaman daha iyidir.
Konuyu hortlatiyorum hocam kusura bakmayin fakat dun kusum baya kusacak gibi hareketler yapti. Ben disari cikmak icin yapiyo diye dusundum fakat disari cikarttigimda da devam etti. Mikostatin surup u almayi dusunuyorum fakat ne kadar sure kullanmaliyim sizce? 1 hafta felan mi

Bir de su siralar asiri istahsizlik var eskisi gibi yem yemiyo. Normalden biraz fazla su iciyo ve diskisinin yaptiginda diskisinin cevresi baya su oluyo. Ne yaptiysam bu sorunu cozemedim.

Geri