Karadeniz Pet

kuşum sağlıklı mı resimlere bakabilirmisiniz ?

serdar1125

Yeni Üye
yeni aldığım kuşum 1 aylık falan ama ucamıyor ucmaya calısıyor ama yere düşüyor her defasında vede kuyrugunda bi sıkıntı varmı, tüyleri canlımı diye işin ehli forum üyesi olan sizlere bi sormak istedim i,mdiden teşekkürler...

Ekli dosyalar

• kus2 (1).jpg
    kus2 (1).jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 35
  • kus2 (2).jpg
    kus2 (2).jpg
    1.9 MB · Görüntüleme: 34
  • kus3.jpg
    kus3.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 35
Kuş sağlıklı gibi duruyor. Ama bakımsız eski sahibi iyi bakmamış. Banyoluk suyuna bir miktar sirke koyup sık sık banyo yaptırın.

Kuşum böcek ilaçlı bir yeri kemirmiş. Sabah baktığımda Anarmol hareketlrini farkettim. Derhal veterinere götürdüm. Vitamin ve antibiyotik tedavisi verdi Aradan 36 saat geçti. Yemiyor içmiyor Dengesi bozuldu Durmadan sağa sola bakınıyor sanırım gözleri de görmüyor. Çok üzülüyoruz ne yapmalıym?

Kuş sağlıklı gibi duruyor. Ama bakımsız eski sahibi iyi bakmamış. Banyoluk suyuna bir miktar sirke koyup sık sık banyo yaptırın.

petshop dan aldım karısık yasadıları için sanırım biraz bakımsız duruyo tüyleri falan ama düzelir dimi zamanla ve ucmaya baslar umarım.

Benim aldigim kuslar eve geldiginde ucamiyorlardi. Su an iyi bir bakimla jet gibi gidiyorlar.haftada 2 gun mama yesillik meyve verin sularini günlük değişin farki göreceksiniz kisa zamanda​

Benim aldigim kuslar eve geldiginde ucamiyorlardi. Su an iyi bir bakimla jet gibi gidiyorlar.haftada 2 gun mama yesillik meyve verin sularini günlük değişin farki göreceksiniz kisa zamanda​

Günden güne düzelme var gibi gözle görülen inşallah dedğiniz gibi olur teşekkür ederim...

Birde kuş erkek dimi gaga rengi alacalı gibi ama erkek diye tahmin ediyorum .

Geri