petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum saldırganlaştı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Yasin Yılmaz tarafından 29 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Emre Yasin Yılmaz

Arkadaşlar benim muhabbet kuşum dişi ve yaklaşık 7 aydır bizimle ve 8 aylık çok alışmış durumda yani yuvasına sadece uyumak için giren bi kuş ve nereye gitsem benimle gelen bi kuş :) eve girdiğimde bile hissedip ötmeye başlardı ama bi kaç gündür ıslıklarıma cevap zor veriyor ve ilk defa beni şiddetli şekilde ısırmaya başladı eski yakınlığı kalmadı gibi arada gelip oynuyor ama ısırmaya başlıyor bi süre sonra kavga ediyor resmen benle :( birden böyle oldu bunun nedeni nedir ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum

2. sinan çakır

süper vet al ver sinir kaslarını hafifletiyomuş uysal oluyolar ( reçetesin de okudum )

3. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Her şeye ilaç mı olur lütfen ya, arkadaşım kuşun %90 karışmıştır ondan hırçınlaşır merak etmeyin

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu saldırganlaştı