Karadeniz Pet

Kuşum Sanırsam İshal Oldu YARDIM

Hayro0

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşum sanırsam İSHAL oldu.

Bir tane daha kuşum böyle olmuştu sonraki gün öldü.

Kuşuma salatalık veriyordum sanırsam ondan ishal olmuş olabilir.

Bir de akşam gece yatarken anneannem diğer camı açık unutmuş.

Kafesin üstünde duruyor, hiç uçmuyor, hep kabarık duruyor, hiç ötmüyor.

Lütfen bilenler yardım etsin kuşuma iyileşmesi için ne vermem lazım ne yapmalıyım lütfen yardım edin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:53 --

Yardım edicek yok mu?

Son düzenleme:
dışkıların fotosunu at bakalım ne derece ishal
patates haşlayıp verebilirsin aspuru eksik etme aspur ishalin düşmanı adeta

Patates haşlaması verin, ya da kürdanın ucu ile çok az miktarda suyuna Türk kahvesi atabilirsiniz. Günlük değiştirme şartı ile, geçmiş olsun.

Patates haşlaması verdim.
Çok çok çok az 7-8 kere gagalamıştır.

Ölmesinden korkuyorum ölme ihtamili var mı?

Patates haşlaması verdim.
Çok çok çok az 7-8 kere gagalamıştır.

Ölmesinden korkuyorum ölme ihtamili var mı?

Şimdi kuşunuzu görmeden bizler bir şey diyemeyiz. Kuşunuz ne durumda bilmiyoruz ki, en kötü ihtimal bir fotoğraf yükleseniz oda yeterli olacaktır.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:36 --

Şimdi kuşunuzu görmeden bizler bir şey diyemeyiz. Kuşunuz ne durumda bilmiyoruz ki, en kötü ihtimal bir fotoğraf yükleseniz oda yeterli olacaktır.

Yükledim.....

Fotoğraflar çok net olmasada kuşunuzun durumu çok kötü durmuyor. Tedavi uygulamak için kuşunuzu ayrı bir kafese koyun ve patates haşlaması ve Türk kahvesi olayını gerçekleştirin, aksi durumda diğer kuşunuzda aynı kafes içinde zarar görebilir.

Dışkıların fotosunu yollarsan daha iyi olur, birde poposuna yapışıyor mu dışkıları

Geri