Karadeniz Pet

kuşum su içmiyor!!!

• Konbuyu başlatan Özgün Can ERDOĞAN
  • Başlangıç tarihi
tamam bende tattım yaparken yumurta olmayınca çok güzel oluyo yumurtayı kattım midem bulandı:S

m1ttm.jpg

m1tuj.jpg

m1twc.jpg

benim kuşum bu bunun kuyruğu çıkarmı yoksa bu doğuştanmı

Arkadaşlar 3 gün önce bir kuş aldım adını bıcırık koydum cinsiyeti erkek sadece yemliğin başıda duruyor yem yiyor uyuyor çok uyuşuk ama bazen öyle bir zamana geliyorki çok hiperaktif:D:D:D

Neyse konumuza gelince :

hiç su içmiyor:confused: yem yiyor kafesinde tırmanıp ötüp uyuyor ama hiç su içmiyor. herşeyi yaptığını gördüm ama su içtiğini görmedim:(

yorumlarınızı bekliyorum;)
benim kuşum 3 aylık aynı benim kuşumu anlattın olursa bukadar olur hepsi benim kuşumda var

hocam su içmese o hiperaktifligi felan kalmaz istiyosan dene suyu al kafesten 1 gün nasl çöl bedevisi gbi bakıyor :) ama hayvana çok yazk olur bende 2-3 gündewbir sularını degştryorum hç daha su içen bi kuşumu görmedm .d özellikle hint bülbülleri yapılarna göre aşırı su tüketiyorlar ama içerken görmedm :D sadece forumdaki resmi olan kuşum oda ele alışkn oldugu için sanırım çekinmedn su içer

korkacak bişey yok kardeşim sen düzenli taze su ve

iyi forumlar...

Kuşunuz su içer bunda sıkıntı yok

üzülerek söylüyorum siz asıl sıkıntınızın farkında değilsiniz kuşunuzun kanat ve kuyruklarında dökülme var kuşunuzu uçurmayı deneyin uçamadığını göreceksiniz

beninkide çok halsiz bide biraz rüzgardakaldı hastalanmışmı bilmiyom

arkadaşlar benim de muhabbet kuşum 2 gündür su içmiyor. normal mi? neden içmiyor olabilir. suluğundaki suyu kalemle işaretledim. en ufak bi oynama yok. normalde her gün yenilediğim suyu bilerek yenilemiyorum azalma değişme olacak mı anlamak için. fakat değişme. yemini güzelcene yiyor ama su içmiyor. yaklaşık 5-6 gündür benimle. birbirimize alışmak üzereyiz.

mutlaka içmişdir hocam sen görmemişsindir sorun yok :)

Geri