petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum tedirgin oluyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ayberk Köse tarafından 12 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Ayberk Köse

Arkadaşlar kafesin dışından kafes tellerinden parmağımı sokup yem uzatınca geliyor beni bekliyor ama kafesin içine elimi sokup verince arkasını dönüp bi oraya bi buraya gidiyor yese bile gagasını sert vuruyor dün elimi ısırmıştı ayaklarıyla felan vurmuştu elime neden acaba bilen varmıı

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bişey olmaz ısırsın ya acıtmaz onun ısırığı ayağındaki tırnaklar batıyordur elini sabit tut kafeste ona yaklaştırıp durursan tabi kaçar

3. Ayberk Köse

Taner kardeşim ısırığı acıtmıyor ama sıkıntı o değil neden kafes içindeyken böyle yapıyor dışardan verince sakin sakin yiyor

4. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    daha tam güvenmemiştir sana git gide yapmaz bunu

5. Ayberk Köse

Benim kuş büyüdü sanki taner kardeş onu hissediom gözünde gri iris çıktı bana alışmasında o yüzden zorluk çıkıyor olabilir mi

6. Taner ALTIN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    olabilir yani

Sayfayı Paylaş