Karadeniz Pet

kuşum tuvalete düştü!!!

Kader

Meraklı Üye
15 dakika önce kuşum tuvalet deliğine düştü (tuvalet yeni temizlenmişti) aldık hemen yıkadık şuan öylece duruyor çok korkmuş belli yardımcı olun lütfen

Soğuk suyla yıkamadınız değil mi? Makinayla falan sakın kurutmayın. Düştüğü yerden mikrop kapmış olabilir mi bilmiyorum. Umarım orada su yutmamıştır. Banyoluk takın banyo suyunun içine de dört damla elma sirkesi ekleyin. O banyolukta banyo yapsın, sirke antibakteriyel özelliğe sahiptir. Suluğuna da dört damla elma sirkesi ekleyin. Her ihtimale karşı orada su yutmuş ise önlem amaçlı yapın. Sakinleştirin, ilginizi eksik etmeyin. Stresini azaltın.

hayır ılık suyla yıkadık o anda aklıma elma sirkesi gelmedi korkudan inşallah su yutmamıştır ama kafası yukarıdaydı

hayır ılık suyla yıkadık o anda aklıma elma sirkesi gelmedi korkudan inşallah su yutmamıştır ama kafası yukarıdaydı
Dediklerimi yapın. Bir iki gün gözlemleyin halsiz ve kabarık ise, dışkıda kötüleşme varsa veterinere götürürsünüz.

şuan daha iyi gibi ama ishal olmuş büyük ihtimal stresten arkadaşıyla oynadı biraz.

İshal olmamıştır, su yuttuğu için bir şekilde vücudundan atması lazım, bir süre cıvık veya tamamen su olarak dışkılayabilir, korkması haricinde merak edilecek bir durum olduğunu sanmıyorum

eğer su yutmuşsa durum ciddi değil midir?

Kuşum şuan gayet iyi çok şükür oynuyor keyfi yerinde dışkısį da normal

15 dakika önce kuşum tuvalet deliğine düştü (tuvalet yeni temizlenmişti) aldık hemen yıkadık şuan öylece duruyor çok korkmuş belli yardımcı olun lütfen
Tuvalet deliğine nasıl düştü hocam? Banyoya da mı giriyo kuş kapılar mı açık?geçmiş olsun.

:D benim kuş da girmişti klozete. banyo yapmayı severdi. temizlik yapmamı fırsat bilip dalmış ama çıkamamıştı. çıkarıp az fısfısla yıkayıp kuruladım. bi sorun oluşmadı. su yuttuysa dışkısı biraz sulu olabilir, normal bi durum. onun dışında bişey olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
:D benim kuşta girmişti klozete. banyo yapmayı severdi. temizlik yapmamı fırsat bilip dalmış ama çıkamamıştı. çıkarıp az fısfısla yıkayıp kuruladım. bi sorun oluşmadı. su yuttuysa dışkısı biraz sulu olabilir, normal bi durum. onun dışında bişey olacağını sanmıyorum.
Çok korkmuştu aldığımızda bi de yıkadık daha da korktu. Ben de çok korktum gözümden bile sakiniyorum onlari ödüm kopuyor birşey olacak diye.

Geri