Karadeniz Pet

Kuşum Tüyde mi?

Beko25

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar,internette okuduğum bilgilere göre tüyde olan kuşların,tüylerinde beyaz beyaz kıl kökleri olduğunu öğrendim.Kuşumda da buna benzer tüyler görüyorum.Bu aralar halsiz,uyukluyor ve çok fazla ötmüyor.Emin olabilmek içinde size sormak istedim.Kuşum tüyde mi?

Ekli dosyalar

• 3248E7E9-BBD4-474B-844F-77F2E1A70021.jpeg
    3248E7E9-BBD4-474B-844F-77F2E1A70021.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 23
Merhaba arkadaşlar,internette okuduğum bilgilere göre tüyde olan kuşların,tüylerinde beyaz beyaz kıl kökleri olduğunu öğrendim.Kuşumda da buna benzer tüyler görüyorum.Bu aralar halsiz,uyukluyor ve çok fazla ötmüyor.Emin olabilmek içinde size sormak istedim.Kuşum tüyde mi?
evet kuşunuz tüy değişim döneminde bu dönemde kuşunuza b vitamini takviyesi ve yulaf verin ayrıca banyoluk takın veya banyo yapmasını sağlayın ama siz yaptırmaya kalkmayın banyo suyuna 2-3 damla elma sirkesi damlatmanızda fayda var. bu dönemde dostlarımız stresli olurlar onları daha da strese sokacak davranışlardan kaçının korkutmayın rahatsız etmeyin bunlara dikkat ettiğiniz takdirde sağlıklı bir biçimde bu dönemi tamamlayacak ve yeni tüylerine kavuşacaktır sağlıklı beslemeler..

Tecrübelerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.

Geri