Karadeniz Pet

Kuşum uçamıyor yardımmm

Furkan EŞMELİ

Meraklı Üye
iyi akşamlar arkadaşlar benim muhabbet kuşum 2,5 yıldır bende 5 6 ay önce yanına erkek almıştım fakat erkeği bugün kaybettik malesef :( şimdi kuşum yanlız kaldı ben eşi varken fazla kafesten çıkarıp uçurmuyordum ztn fazla evde olmuyordum geçen dönem hafta sonları çıkarıyordum bazen çıkaramıyordum kuşum artık uçamıyor biraz havalanıp yere çakılıyor onu yeniden nasıl uçurabilirim acaba yardımcı olur musunuz ??

Kuşu eline aldığında tombikleşmiş mi acaba? Eğer öyleyse yağlamış olabilir.
Sadece karışık muhabbet kuşu yemi verin. Suyuna haftada 1-2 gün 2 damla limon ilave edin. Bol bol uçurun. Kuşu avucuna alıp elin yukarıdan aşağıya indirip kanat çırpmasını sağlamalısın.

Sadece karışık muhabbet kuşu yemi verin. Suyuna haftada 1-2 gün 2 damla limon ilave edin. Bol bol uçurun. Kuşu avucuna alıp elin yukarıdan aşağıya indirip kanat çırpmasını sağlamalısın.

karışık yem kullanıyorum ztn abi avucuma alıp kanatlarını açtırmaya çalışıyorum birde vitamin veriyorum yeniden uçar değil mi ? braz kilo aldı tabi abi kafeste durunca

Son düzenleme:
abi yeni ishalden kurtuldu hatta kurtulmuş sayılmaz vitamini oyüzden veriyorum birde gagasının yanında bir şey çıkmış derisinde sert bişey o nedir acaba ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

Vitamin verme bir süre gereği yok.
Yağlanma geçince uçar..
Bol bol kanat çırpması lazım.
bu yağlanmayı nasıl geçirebiliriz acaba ?

Bak yazdım yukarda.

Olmazsa liposuction yaptırırsın.. :)

Geri