Karadeniz Pet

kuşum uçamıyor

• Konbuyu başlatan duman türk
  • Başlangıç tarihi
D

duman türk

Guest
kuşumu pet shop dan aldım şuan 4 haftalık ama hala uçamıyor muhabbet kuşları kaç aylıkken uçabilir ? bide bazen tünekte dururken kanatlarını çırpıp uçuyo gibi yapıyor uçmayımı öğrenmeye çalışıyor bide dışarı çıkardığımda en fazla 30 cm uzaklığa gide biliyor . :confused:

Zamanla alisacaktir ucmaya da yaşadığı alana da. Yürümesinde falan bi anormallik var mı

Zamanla alisacaktir ucmaya da yaşadığı alana da. Yürümesinde falan bi anormallik var mı
yürümesinde problem yok kanatlarıda tam gibi pek anlamıyorumda kuş elime alışkın olsa kanadını açıp foto atardımda yeni aldım daha anca parmağımda duruyor oda parmağımı gösüne doğru ittirince cıkıyor

hocam benim kuşumda öyle bende petshopdan almıstım oradaki kuşların kanatlarını kesiyorlar kaçmasın diye benim kuşumda uçuyor çok az gidiyor geri yere düşüyor

kanat uçlarını kesiyorlar, kanat uçları tammıdır ? müsait zamanda foto koyarsanız bakabiliriz

kanat uçları tam foto atabileceğim bi zaman atarım

muhabbet kuşum yaklaşık bir yaşında birkaç gündür uçamıyor lütfen yardım ediiin hiç bir yerede çarpmadı

Tünekteyken kanatlarını çırpması kuşun doğasında uçmak olduğu için çırpıyordur arada çırpmaları lazım ki kan dolaşımları vs iyi gerçekleşsin..o normal yani. Ama ne zaman uçacağını ben bilemem.

Geri