petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum ucmak istemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mab82x tarafından 7 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Herkese iyi günler,

benim iki tane muhabbet kusum var. Her gün ucsunlar diye kafesi aciyorum. Bi tanesi belki ayda bi kere ucumak icin cikiyor, biraz ucup geri kafese giriyor.

Ucmamasinin kusa zarari var mi? Acaba korkuyor mu kafesten cikmaya? Veya sizce bu dogal bi davranis sekli mi?

Yardimci olursaniz cok sevinirim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yok dostum fazla zarar vermez. Sadece biraz tembellesip yaglanabilirler. Sen yine de urkutmeden hergun az da olsa ucurmaya calis.

3. pınar

pınar New Member

Beğenileri:
    0
    uçmasalar da uçurmaya çalış aynı durum benim kuşuma oldu anemmde belki hastalardır elleme dedi bende uçurmadım sonra kanatları tutuldu bidaha uçamadı :(

4. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Benim ki cok korkak, karakteri öyle sanirim ;) Bende kanatlari yapisir diye korkuyorum :( Yani zorla mi cikarim kafesten ucmasi icin? Zannedersem yaglandi biraz, baya bi tosun :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5. DİLARA PAŞA

sen zorlada olsa çıkar kafeside göremeyeceği bi yere koy o kafesi göremeyince biyere konar ama sonra sılkılınca uçar ondansonra alışır zaten.Ama sen kafesi alışana kadar sakla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

yorulunca kafesi gösterirsin

Sayfayı Paylaş