Karadeniz Pet

Kusum ucmak istemiyor

mab82x

Yeni Üye
Herkese iyi günler,

benim iki tane muhabbet kusum var. Her gün ucsunlar diye kafesi aciyorum. Bi tanesi belki ayda bi kere ucumak icin cikiyor, biraz ucup geri kafese giriyor.

Ucmamasinin kusa zarari var mi? Acaba korkuyor mu kafesten cikmaya? Veya sizce bu dogal bi davranis sekli mi?

Yardimci olursaniz cok sevinirim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yok dostum fazla zarar vermez. Sadece biraz tembellesip yaglanabilirler. Sen yine de urkutmeden hergun az da olsa ucurmaya calis.

uçmasalar da uçurmaya çalış aynı durum benim kuşuma oldu anemmde belki hastalardır elleme dedi bende uçurmadım sonra kanatları tutuldu bidaha uçamadı :(

Benim ki cok korkak, karakteri öyle sanirim ;) Bende kanatlari yapisir diye korkuyorum :( Yani zorla mi cikarim kafesten ucmasi icin? Zannedersem yaglandi biraz, baya bi tosun :)

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

sen zorlada olsa çıkar kafeside göremeyeceği bi yere koy o kafesi göremeyince biyere konar ama sonra sılkılınca uçar ondansonra alışır zaten.Ama sen kafesi alışana kadar sakla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

yorulunca kafesi gösterirsin

Geri