petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum yavruluktan cikmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mhmtkzmc tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadslar benim toplam 4 tane kusum var 2 tanesi yaklasik 3 senedir bakiyorum diger ikisinede 1.5 yildir bunlarin hepsini birlestirdim suan sari olan kusum yavruluktan cikmiyor 3 gundur acaba yumurtliyacakmi arada bakiyorum yavruluga ama bisey yok saygilar

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Fotoğraf paylasirsaniz çok sağlıklı olur

3. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam paylasacaktim onunla ugrasiyorum telden baglandigimdan nette az gec yukluyor

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Tünekte izlersin kuşu, kanat uçları kuyruk hizasının altına düşmüşse, poposunda şişlik varsa yumurta yakındır. :)

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hizliresim. Com a yükleyip forum yazan linki bizimle paylasacaksiniz hadi hayırlısı bakalım

6. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    http://i.hizliresim.com/gZ5P72.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Tamam hbakayim insalah yavrular yaa valla resome ugrastim net cok yavas yukleyemedim gozle bakayim artik bide burun kismi sanki soyuk gibi olmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Arkadaslar simdo baktim yumurta vardi yumurtlamis simdi ne yamam gerekir cok srvincliyim valla :))

7. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0

Bence diğer 2 kuşu yanından almanız gerekiyor bu şekilde kavga edebilirler. Yumurtlayan dişinin yanında sadece eşi kalırsa daha sağlıklı bir üretim olur. Hayırlı olsun şimdiden :)

8. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Valla hocam ilk yumurta alisim bu esi hangisi inan onuda bilmiyorum yumurtladiktan sonra disari cikti simdi geri girdi cok saol bu arada

9. Rıdvan Yılmaz

Beğenileri:
    0

Önemli değil biraz gözlem yapıp eşini anlayabilirsin aslında dikkatli ol ama fazlada rahatsız etme. Ustalarımız daha iyi bi tavsiyede bulunabilir onları dikkate alırsan daha fazla yardımcı olabilirler. İyi akşamlar :)

10. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    İyi aksamla cok saolasin kardesim ;)

11. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Takipte olun onu besleyen kuş vardır diğer kuşları yanından alın o zaman öpüşüp koklastigi kuş ile kalsın

12. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Ustad takip ettim ben eski kusum mavi olan oda yuvaliga bakip duruyor disi yem yemeye ciktigibda oda giri cikiyor omudur esi resim koydum ama anlamadimki

13. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Mavi eşidir o zaman. Zaten resimde de en yakın o duruyor yuvalığa. Diğerleri kendi halinde takılıyorlar. Diğerlerini ayır sen. Sadece takım kalsın. Güle güle besle. Belki kızgınlık yumurtasıdır. Yumurtanın gerisi gelirse, 1 hafta sonra yumurta kontrolü yaparsın.

#13 Gokhan ERKAN, 31 Aralık 2015
    Son düzenleme: 31 Aralık 2015
  14. mhmtkzmc

mhmtkzmc New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam hocam ayircam ikisini bakacamda bugun bakmadim hic bos birakmiyorlar yawrulugu sari yemek yiyene kadar mavi giriyor sonra sari yuvaliga gelince o cikiyor sari geri giriyor

Sayfayı Paylaş