Karadeniz Pet

kusum yavruluktan cikmiyor

mhmtkzmc

Yeni Üye
Merhaba arkadslar benim toplam 4 tane kusum var 2 tanesi yaklasik 3 senedir bakiyorum diger ikisinede 1.5 yildir bunlarin hepsini birlestirdim suan sari olan kusum yavruluktan cikmiyor 3 gundur acaba yumurtliyacakmi arada bakiyorum yavruluga ama bisey yok saygilar

Fotoğraf paylasirsaniz çok sağlıklı olur

Hocam paylasacaktim onunla ugrasiyorum telden baglandigimdan nette az gec yukluyor

Hizliresim. Com a yükleyip forum yazan linki bizimle paylasacaksiniz hadi hayırlısı bakalım

http://i.hizliresim.com/gZ5P72.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Tamam hbakayim insalah yavrular yaa valla resome ugrastim net cok yavas yukleyemedim gozle bakayim artik bide burun kismi sanki soyuk gibi olmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Arkadaslar simdo baktim yumurta vardi yumurtlamis simdi ne yamam gerekir cok srvincliyim valla :))

http://i.hizliresim.com/gZ5P72.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:51 -->-> Daha önceki mesaj 17:43 --

Tamam hbakayim insalah yavrular yaa valla resome ugrastim net cok yavas yukleyemedim gozle bakayim artik bide burun kismi sanki soyuk gibi olmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:53 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

Arkadaslar simdo baktim yumurta vardi yumurtlamis simdi ne yamam gerekir cok srvincliyim valla :))

Bence diğer 2 kuşu yanından almanız gerekiyor bu şekilde kavga edebilirler. Yumurtlayan dişinin yanında sadece eşi kalırsa daha sağlıklı bir üretim olur. Hayırlı olsun şimdiden :)

Valla hocam ilk yumurta alisim bu esi hangisi inan onuda bilmiyorum yumurtladiktan sonra disari cikti simdi geri girdi cok saol bu arada

Valla hocam ilk yumurta alisim bu esi hangisi inan onuda bilmiyorum yumurtladiktan sonra disari cikti simdi geri girdi cok saol bu arada

Önemli değil biraz gözlem yapıp eşini anlayabilirsin aslında dikkatli ol ama fazlada rahatsız etme. Ustalarımız daha iyi bi tavsiyede bulunabilir onları dikkate alırsan daha fazla yardımcı olabilirler. İyi akşamlar :)

Takipte olun onu besleyen kuş vardır diğer kuşları yanından alın o zaman öpüşüp koklastigi kuş ile kalsın

Ustad takip ettim ben eski kusum mavi olan oda yuvaliga bakip duruyor disi yem yemeye ciktigibda oda giri cikiyor omudur esi resim koydum ama anlamadimki

Ustad takip ettim ben eski kusum mavi olan oda yuvaliga bakip duruyor disi yem yemeye ciktigibda oda giri cikiyor omudur esi resim koydum ama anlamadimki
Mavi eşidir o zaman. Zaten resimde de en yakın o duruyor yuvalığa. Diğerleri kendi halinde takılıyorlar. Diğerlerini ayır sen. Sadece takım kalsın. Güle güle besle. Belki kızgınlık yumurtasıdır. Yumurtanın gerisi gelirse, 1 hafta sonra yumurta kontrolü yaparsın.

Son düzenleme:
Tamam hocam ayircam ikisini bakacamda bugun bakmadim hic bos birakmiyorlar yawrulugu sari yemek yiyene kadar mavi giriyor sonra sari yuvaliga gelince o cikiyor sari geri giriyor

Geri