Karadeniz Pet

Kuşum yem yemiyor

kuppuru01

Yeni Üye
Dünden beri yemiyor arkadaşlar kontrol ediyorum kırılmış kabuk yok hiç. Kafasını yemliğe sokup yemlerle oynuyor sadece, yemiyor. Nesi var arkadaşlar kuşu alalı 8 ay oldu ilk defa böyle bir şey oldu.

Yemini falanmi demiştiniz? Yada kuşu korkuttunuzmu ?

hasta değilse yer acıkınca sıkıntı yoktur kabarması ishali var mı?

Öyle bir imkanım yok maalesef. Zamanınız varsa kuşumun hastalığı hakkında açtığım konuyu okur musunuz? Fotoğrafta koymuştum

ben resme bakarak ilaç önermeyi pek uygun bulmuyorum baktım konuya vitaform kullanabilirsin ama en uygunu gene anlayan bir veterinere gitmek ilaç parasına bakar cogu veteriner arkadasımız lütfen veterinerler kustan anlamaz mantıgını yenelim su forumda

ben resme bakarak ilaç önermeyi pek uygun bulmuyorum baktım konuya vitaform kullanabilirsin ama en uygunu gene anlayan bir veterinere gitmek ilaç parasına bakar cogu veteriner arkadasımız lütfen veterinerler kustan anlamaz mantıgını yenelim su forumda

Yaşadığım yerde bir tane veteriner var o da kuşlardan anlamıyor maalesef.. Kuşumun gagası uzamış olabilir mi? İnternette öyle bir bilgi buldum belki ondan yiyemiyor. Kafesinde gaga taşı yok.

Yaşadığım yerde bir tane veteriner var o da kuşlardan anlamıyor maalesef.. Kuşumun gagası uzamış olabilir mi? İnternette öyle bir bilgi buldum belki ondan yiyemiyor. Kafesinde gaga taşı yok.

dostum ortada bir can söz konusu herkes atar burdan sadece ben dahil bence ishal o kus gaga tası kalamar kemiği keske koysaydınız ama ondan sanmıyorum

Kuş isal büyük ihtimal marul falan verme kuşa sıcak tut kuşu rüzgardami kaldı kuş ? Vitaform u onericem ama kuşta kuruma hastalığı da olabilir o yüzden emin olmadan ilaç tavsiyesi yapmiycam veterinerlik bu

Geri