Karadeniz Pet

Kuşum yıkanmak istemiyor

drakker96

Yeni Üye
Ortaya bi tabak koydum. Icine ilik su koydum. Bekliyorum ama girmiyor. Sonra elime aldim kendim soktum. Hemen cikmak istiyo cirpiniyor. Var mi bi yonteminiz arkadaslar ?

Kimisi sever kimisi sevmez benim ki suya bile tepki vermiyo dışardan gelmesine rağmen beni de çok şaşırttı eleman

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize alıp kendinizin sokmanızı önermem, size olan güvenini bozabilir.

Elinizle sokmuşsanız bir daha ne yaparsanız yapın o kaba girmez. Dıştan asılan bir banyoluk alın. İçine az miktarda su koyun suluğunu da önünden alın. 3-4 günde banyo yapmaya başlayacaktır. Zorla güzellik olmaz !

elinizle sakın suya sokmayın. içme suyu hariç suyu hiç tanımadığı için korkar sudan. siz de zorlarsanız daha da çok korkar. tabağa çok fazla su koymayın. yani suyun içinde ayakta durdugunda gövdesindeki tüyleri değmesin suya. suyun içine maydanoz, kıvırcık falan koyabilirsiniz. yeşillik yiyorsa dalar zaten hemen yemek için. sonra sonra alışır. duruma göre su seviyesini de artırabilirsiniz ilerleyen zamanlarda gerekli olursa.

Ortaya bi tabak koydum. Icine ilik su koydum. Bekliyorum ama girmiyor. Sonra elime aldim kendim soktum. Hemen cikmak istiyo cirpiniyor. Var mi bi yonteminiz arkadaslar ?
Kafesine banyoluk takabilirsin. Merak edip girmeye çalışır. Birden olacak değil ama zamanla sever. Siz zorlamayın

Uzakdan spreyle ıslatabilirsiniz veya banyoluk takabilirsiniz. Sevdigi birsey var ise banyolugun icine koyun iyi olur

Geri