petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma eş aldım...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ayşen çınlar tarafından 26 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Ayşen çınlar

Ayşen çınlar New Member

Beğenileri:
    0
    6 aylık dişi kuşum var.2 aylık iken almıştım.Dün yavru (tahmini 2 aylık) erkek bir kuş aldım.Şuan ayrı kafeslerde tutuyorum.Öğrenmek istediğim bir kaç sorum var.Öncelikle ikisini aynı kafese ne zaman geçirmeliyim.Dişi kuşum konuşmuyor, ama erkek kuşum konuşsun istiyorum.ikisi yan yana iken erkek kuşum konuşur mu.Diğer bir konu benim dişi kuşum çok hareketlidir.Erkek kuşum 2 gündür çok hareketsiz,yemlerini yiyor su içiyor.ama cok az ötüp tünekte öylece sabit duruyor.acaba ortama alışma süreci mi geçiriyor. Hepinize teşekkür ediyorum ve cevaplarınızı bekliyorum

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erkek kusunuz ortama alışma süreci geçiriyor madem konuşsun istiyorsunuz ayrı odalarda besleyin ve 4 ay sonra birleştirin yani baharda

Sayfayı Paylaş