petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşuma Ne olmuş ?-RESİMLİ-

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hakanalkan tarafından 17 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. hakanalkan

yaklaşık 3 gün once 1-2 aylık muhabbet kuşu aldım bugun fark ettim
    dışkısı poposuna yapışıyo ıslak bir mendille biraz temizledim ama
    tuyleri biraz açılmış gibi ve dışarı çıkarttıgımda bi yere konup saatlerce bekliyor
    neden olabilir yardımcı olursanız çok sevinirimm

2. Unico

Unico New Member

Beğenileri:
    0
    Hakan bey petshop yada veterinerden kuslar icin ishal ilaci var ondan alin nasil kullanilicagini soyler aldiginiz yer size bende ayni priblemi yasadim 15 gun surdu ama suan kusum iyilesti insallah sizinki dr iyilesir

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Yanlış bir bilgi vermek istemem büyük olasılıkla,ishal olmuş, daha bilgili arkadaşlar tedavi için bilgi verecektir, geçmiş olsun acil şifalar diliyorum rabbim den

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    229
    Sanırım başka bir konu daha açmıştınız aynı konu ile alakalı orda ben vermiştim cevabı

5. hakanalkan

hangi ilacı kullanmalıyım

Sayfayı Paylaş