Karadeniz Pet

Kuşuma Üzülüyorum

• Konbuyu başlatan erkan yıldız
  • Başlangıç tarihi
E

erkan yıldız

Guest
Arkadaşlar evde iki kuşum var bir kuşum baya yaşlı sanırsam 7 yaşında falan ve yalnızlığı seviyor yalnızlığı seviyor derken kendi türünden bir kuşa sert davranıyor onu istemiyor. diğer kuşumuda bundan 4 ay öncemi ne aldım şu anda alışmış durumda hatta bülbül gibi konuşmaya başladı:D sorun şu ki küçük olan kuşum hep kafesten dışarı çıkmak istiyor. günde 6 saat falan dışarda oluyor ama içeriye girince tekrar çıkarmam için bağırıp duruyor. kafeste oyuncağı falanda yok canı çok sıkılıyor ve benim yapacak hiç birşeyim yok durumda. diğer bir üzücü noktada büyük olan kuşa kur yapmaya çalışıyor ama büyük kuşum buna izin vermiyor hırpalıyor küçük kuşumu. küçük olanda kafesindeki beyaz taşa kur yapıyor çok üzücü bir durum aslında bakılırsa sizce küçük kuşuma yeni bir kuş mu alayım. alırsam konuşmasında bir değişiklik olurmu çünkü şu anda yeni yeni konuşmaya başladı. konuşmasını kesmesini istemiyorum..

alırsanız büyük ihtimalle unutabilir. ama eğer yeni kuş aldığınızda da onunla çok ilgilenirseniz unutmaz.

Geri