petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumda bi degisiklik var yardim lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve irem tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. irem

irem Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaslar!
    Muhabbet kusum hakkinda yardimci olmanizi rica ediyorum. Disi kusum 4-5 gundur halsiz, mutlu degil gibi, hafif ishal ve gozlerinin etrafindaki tuyler dokuldu sanirim yada bi gariplik var. Ayni zamanda agrisi var sanirim ses cikariyo hafif inilti gibi cok uzuluyorum Ben cok anlayamadim nesi var yardimci olursaniz cok sevinirim.
    Cok tesekkurler

Image - Hızlı Resim
    Image - Hızlı Resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:52 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:59 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Videoda koymaya calistim acilir umarim
    trim.91923FAF-5535-4CF3-8627-9CC22CD25948 - Dosya Web

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Bu göz çevresindeki tüy dökülmeleri şişkinlik ve iltihap yoksa mantardan dolayı oluyor.
    Eczaneden trosyd krem alıp pamuklu çubuk ile gözüne değdirmeden yedirerek sürün. Burun deliklerinin kenarlarında ve gaga üzerine de sürün. Her gün nemli pamuk ile temizleyip yeniden sürün 10 güne bişey kalmaz.

3. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7

Sayfayı Paylaş