petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumda yumurta mi var?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Korhan KARAOREN tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Korhan KARAOREN

Korhan KARAOREN Active Member

Beğenileri:
    55
    Merhaba arkadaslar,
    resmini ekledigim disi kusum kambur duruyor ve sirt tarafi sis, yuvalik takili, girisini kemiriyor, arada bir yuvaliga kafayi sokup duruyor. Acaba yumurta mi var? Erkek kus ile bir icraatini gormedim. Ikisi de zaten iri kuslar, tuylerden onlerini zor goruyorlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:20 --

Bu da erkek

#1 Korhan KARAOREN, 31 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 31 Ağustos 2015
  2. Savaş CAN

Savaş CAN Member

Beğenileri:
    4
    Hocam var gibi duruyor ama tam yandan tünekte iken bi resim atarsanız daha güzel olur

3. Zekihan42

Zekihan42 New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların kaliteli show jumbo

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Korhan Abi buyuk ihtimalle var. Eger kusta bir kirginlik yoksa. Soylediklerin yumurta belirtisi. Hayirlisi olsun insallah. Bu ara masallah kismetin acildi.

5. Korhan KARAOREN

Beğenileri:
    55
    Kusu tunekteyken biraz daha yandan cekmeye calistim.

6. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Kus hasta degil dimi bana halsiz gibi geldi masallah dielim

7. Korhan KARAOREN

Beğenileri:
    55
    Gokhan, kusta herhengi bir kirginlik, hastalik yok. Bu ikisi zaten tum gun tunekte oturup duruyor. Sabahlari biraz aktif oluyorlar sadece. Bu tiplere has bir ozellik sanirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:37 --

Mehmet Bey, kusta herhangi bir hastalik yok. Bu ikisi 4 aydir bende, aldigim gunden beri, cok nadir tunekten tunege atladiklarini gordum. Sadece karinlari acikinca yemlige gitmek icin hareketleniyorlar.

8. MehmetBehram

Beğenileri:
    0
    Baya iri kuslar demekki karakterleri boyle miskin hasta olmasinlarda ne olursa olsun... Nazar degmesin masallah tekrar

9. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Kuş hasta olabilir dün aynı şekilde duran yumurta var sandığım kuş öldü aynı şekilde duru kırgınlık vs yok tünekte durduk yere böyle duruyordu dün ölü buldum. satın almaya kalkıp baksanız sapa sağlam kuş sanarsınız hiç bir hastalık belirtisi yok sadece böyle şekilde duruyo tünekte ben kafese vurunca düzeliyodu bida yapıyodu sonra siz ginede dikkatli olun dışkıları nasıl büyük mü benimkiler büyük deil normaldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 20:01 --

birde ölmeden 1 gün önce dışkı yapışması gördüm o kadar sonra 1 gün sonra öldü.

10. Korhan KARAOREN

Beğenileri:
    55
    Resul Bey, kusunuzun kaybina cok uzuldum, basiniz sagolsun. Benimkinin diskilari normal, her zaman ki gibi ,diski yapismasi gibi herhangi bir anormallik yok. Herhangi bir icten tanimlayamadigim bir hastalik varsa bilemem, ilerki gunler ne gosterecek bakalim.

11. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Diskisi buyuk mu, yumurtlamak uzere olan kuslarin diskisi daha buyuk oluyo ? Yumurta var gibi duruyor. Erkek acayip bi seymis. Boyle bi tane bulsam kacirmam gule gule besleyin. Dişi de guzel de erkege bayildim

12. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Yerinden ingiliz oldugu icin ;)

13. Onur OKTAY

Onur OKTAY Member

Beğenileri:
    0
    Aynı belirtilerden bende dişi kuşumu kaybettim. Dışkı yapışması oldu 1 veya 2 gün ve sonra malesef öldü.

#13 Onur OKTAY, 31 Ağustos 2015
    Son düzenleme: 31 Ağustos 2015
  14. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Yumurtadan ziyade pek iyi görünmüyor kuşunuz

Sayfayı Paylaş