Karadeniz Pet

Kusumu degistireyimmi

AbdullahB

Yeni Üye
Muhabbet kusumu 4 ay once almistik ve yavruydu youtubeden gorduklerimle felan konusturmayi denedim eğittim felan konuşma diye bişey yok kuşda ve parmağa da artik zor geliyor
Annem diyorki petahopa cerelim degistirelim diyor ne yapmaliyim sizce

Peki yeni alacagınız kuşda konuşmazsa oda değişecek mi? Bunun sonu yok...

Cok saçma ,ne hakkınız var keyfiniz için kusu düzeninden etmeye! Bilmeyerek hasta kusu satın aldığım halde geri wermedim ölüme direk mahkum etmek olur die,cidden inanamıorm size..şükredin kusunuz sağlıklı baska sorunlarla uğrasmıosunuz

Kuşunu sizi görebiliceği sehbaya koy,orta alanda olsn..arada hareketli müzikler aç,tatlı tatlı konus,elinde yem vermeye calıs,telefonundan kuş sesi aç önüne koy,1 hafta bile olmadan kusum bana alışmıstı..önce telefonum elimde die bana geliodu,sonra keyfi gelmeye başladı..uykusu varkende yanasma kusuna,asabi oluolar

aranızda bir bağ kurulmamış anlaşılan.alışmadı,konuşmadı vs diye o kuşa gerekli özeni gösteremeyecekseniz değiştirin.ben değiştirme taraftarı değilim ama kuşu alışmadı diye bir kafese hapsetmek doğru olmaz.benim kafamda hep jumbo yavrusu alıp eğitmek var ama şuan elimde olan kuşu asla vermem.eve aldığınız hayvan 4 aydır sizinle şimdiye ailenizin parçası gibi görmeniz gerekirdi.

He eet bencede bu bakımdan doğru,sırf bu yüzden vermeye niyetlenmişseniz ztn kusunuzun sevgisini haketmiosunuz demektir..ama bence siz baska kuş almayın,ona da yazık olmasın

Kuş oyuncak mı, elektronik eşyamı git değiştir. :mad:

Geri