petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu Ses Kaydıyla Konuşturabilirmiyim ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve Radyoaktif Börek tarafından 26 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Radyoaktif Börek

Beğenileri:
    1
    Hepinize Merhabalar Benim 3 Yaşında Limon Adlı Erkek Bir Kuşum Var Kendisine Kelime Öğretmek İstiyorum Bunun İçin Telefonumdan Ses Kaydı Aldım 1 Saniye arayla Kuşcuk Dedim Bu Ses Kaydını Bilgisayara Aktardım Limonun Kafesini Bilgisayara Yaklaştırdım Ve Sesi 1 Saatlik Döngü Biçimde Açtım Bunu 2 Gün Tekrarladım Kaçıncı Günde Konuşmaya Başlar Bu Yol Uygunmudur ? Dışarı Çıkmıyor Parmağıma Konmuyor Sadece Parmağımdan Yem Yiyor Ona Ses Kayıtsız Arada Kuşcuk Dediğimde Bazen Takmıyor Bazen Ötüyor Bazen Ağzını Açıyor Öğretmek İçin Başka Daha İyi Bir Yol Mevcut Mu ? Bilen Arkadaşlar Lütfen Yardım Etsin

#1 Radyoaktif Börek, 26 Ağustos 2016
    Son düzenleme: 26 Ağustos 2016
  2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    753
    3 yaşına geldikten sonra kuşu eğitiimi değişmez ağaç yaşken eğilir hesabı 2-3 aylık yavruken alıp 1 yaşına kadar öğretilir gerekli eğitimler bu zamandan sonra pek birşey bekleme

3. LEPEAKORN

LEPEAKORN New Member

Beğenileri:
    8
    Selamlar kusunuz 3 yasindaysa konusmasi zor bence ama 45 50 gunluk bir yavru kus alırsanız olabilir ben hep cep telefonumu kuslarin kafesinin yanina koyuyordum erkek kusum cep telinin mesaj sesinin aynisini cikariyordu

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. dermman

dermman Member

Beğenileri:
    0
    Kuş konuşturmak istiyorsan yeni yeme dusmus bir kuş alacaksın ve kus ile igileneceksin saatlerce bilgisayar oynar gibi kusla konusacaksin annem bu şekilde yaptı şimdi annem telefon ile konuşurken bile kelimeleri kapıp soyluyor ayrıca kuş erkek olmalı .
    Birde kuş sadece annenin söylediklerini tekrarlıyor bizi hiç sallamiyor.

Sayfayı Paylaş