petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu tanımama yardım edin lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Merveönem tarafından 14 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Merveönem

Merveönem New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşum henüz 1 aylık die tahmin ediyoruö daha uçamıyor kendime alıştırmaya çalışıyorum ama bunu bilinçli yapmak istiyorum. Uyurken gagasını birbirine sürterek çıkıt çıtır ses çıkartıyor bunu yapması normal mi?ilaçladığım halde çok fazla kendini kaşıyor ve çok uyuyor bunlar normal mi çok merak ediyorum?şimdiden teşekkür ederim

2. sparox

sparox Member

Beğenileri:
    0
    foto eklerseniz yardımcı olmaya çalışırız. gagasını sürterek ses çıkartması normal ama uyuması halsizlikten hastalıktan olabilir bu yüzden bir foto koyarsanız güzel olur.

3. Merveönem

Merveönem New Member

Beğenileri:
    0
    tabi hemen ekliyim fakat bir türlü nereden ekleniyor bulamadım :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

[​IMG] [​IMG]

4. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Gaga gicirdatmasi rahat oldugunu gösterir. Ayrica kusunuz daha cok kucuk bu gayet normal ileride alisacaktir merak etmeyin. Ayrica yeni aldiysaniz o kadar kusun icinden yalniz kaldigi icin olabilir.

5. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    dediniz gibi yavru ise uyuması normal çok uyurlar kaşınmasıda normal çıtır çıtır yapması yedi yemleri geviş getiriyor

#5 nixmare, 14 Ocak 2016
    Son düzenleme: 14 Ocak 2016

Sayfayı Paylaş