petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu veterinere götürdüm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sena Korkut tarafından 9 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Sena Korkut

Dün muhabbet kuşum hasta olmuştu . İshal ve sürekli kabarık dürüyor yem yiyor ama hic konuşmuyor. Bugün de veterinere götürdüm bana ilaç verdi kullanmam icin. İlacın kullanma talimatlarına baktım civciv ve hindilerde sindirim ve solunum enfeksiyonlarında kullanın gibisinden bişey yaziyodu. Bunu muhabbet kuşuna vermek sorun olmaz demi?

2. Samet YILDIZ

Veteriner sana yanlış ilaç verirmi :)

3. HalilBOZOĞLU

genelde kuş türü hayvanlar olduğu için hepsi vücut yapısı solunum ve sindirim sistemleri aynıdır. vermenizde bir sıkıntı olmaz.

4. Sena Korkut

Bilmiyorum bir anlık dalgınlıklar yanlış ilacı aldıysa falan :D neyse kullanıp bakalım :D su an uyuyor sabahtan beri uyuyor ve ses çıkarmıyor korkuyorum ilaçlar etkisini göstermeden önce birşey olursa diye korkuyorum

5. Sena Korkut

Bir de daha yeni taşındık ortam eşyalar değişti acaba hasta olmasının sebebi o da olabilir mı

Sayfayı Paylaş