petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun arabadaki bu halleri normal mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bendüldül tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    arkadaşlar , arabayla ufak işlerimde
    kuşumuda yanımda götürüyorum ama araba hız kazandıkca
    kuşum irkiliyor aracın ön havalandırma deliklerinden tutarak kafasını ileri geri sallayarak cok seri ve yüksek bir sesle ötüyor , bunu korktuğu için mi yapıyor bir zararı varmıdır .

şimdiden teşekkürler .

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sağa sola çarpıp kendini yaralayabilir. Ben arabada kuş taşırken kafes ya da kutu içinde arka koltuk zeminine koyuyorum.

3. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    kafes var ancak kafesini açık bırakıyorum arabanın içindeyken

4. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Arabada ki merkezkac kuvveti onu iyi etkilemez. Kendinizden kat kat birşeyin içinde ani yerçekimi değişikligine maruz kaldığınızı düşünün. Kuşunuz onu hissediyor. Kendi şahsi görüşüm bunu yapmamanız.

5. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    güzel bir örnek uçakta örneğin kalkıştayken insan irkiliyor demek ki kuşda bunu yaşıyor olabilir , kısa mesafelerde gezsin dolaşssın amaçlı yaptığım bir şeydi kötü bir niyetim yoktu ama madem zararlı yapmamak en doğrusu. :) teşekkürler yorumunuz içinde.

Sayfayı Paylaş