Karadeniz Pet

Kuşumun ayağı şişti ve morardı

OguzTML

Yeni Üye
---

Son düzenleme:
Öncelikle çok geçmiş olsun. Hangi ildesiniz? Kanatlı hayvanlar üzerine eğitimini devam ettirmiş birkaç veteriner ismi biliyorum

Teşekkür ederim değerli hocam, Kocaeli Gebze'de ikamet ediyorum

Teşekkürler hocam, kendileriyle telefondan iletişime geçip durumu anlatacağım olumlu yanıt alırsam kuşu en geç yarına kadar götüreceğim.

geçmiş olsun. kafeslerde tül kullanımı iyi değil. bazen tülden çıkan iplikler kuşun ayağına dolanıyormuş. o ip sıktığı için bacakta morarma vs oluyormuş.çok ince ip olduğu için de genelde gözden kaçarmış. öyle bi durum olabilir. imkanınız varsa istanbul'daki klinikle görüşün hatta götürün derim.

Maalesef Gamze hanım dediğiniz gibi oldu. Dediğiniz gibi ayakta ip kalmış. İşin ehli birini buldum küçük bir operasyonla iltihabın altındaki ipi çıkardı. Maalesef gittiğim veterinerler kuşu kontrol etmek yerine ilaç verip göndermeyi tercih ettiği için kuşumun ayağını kesilmek zorunda kaldı.

Maalesef Gamze hanım dediğiniz gibi oldu. Dediğiniz gibi ayakta ip kalmış. İşin ehli birini buldum küçük bir operasyonla iltihabın altındaki ipi çıkardı. Maalesef gittiğim veterinerler kuşu kontrol etmek yerine ilaç verip göndermeyi tercih ettiği için kuşumun ayağını kesilmek zorunda kaldı.

çok geçmiş olsun olan ufaklığa olmuş gine :(

Geçmiş olsun üzüldüm neyseki sizinle beraber

Geri