petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun ayak parmakları kurudu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Abdurrahman CENGİZ tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Abdurrahman CENGİZ

ayağında yara çıkıp iyileştirmeye çalıştığım kuşumun bir hafta önce diğer ayağının morardığını ve şiştiğini gördüm sonra şiş indi fakat morarma tam geçmedi derken parmaklar halsizdi (kurumaya başladı)dün kuş parmak uçranı gegasıyla koparmış öndeki üç parmak tamamen yok oldu kemirdi zannedersem kuruduğu için koparmış, tek parmak arkadaki kaldı oda kurumuşa benziyor bu gün heralde onuda koparır diye düşünüyorum tüneğe yapışmakta zorluk çekiyor artık neden oldu nasıl oldu ben anlayamadım.

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    geçmiş olsun dostum..

3. Abdurrahman CENGİZ

sağolun teşekkür edirm

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Ayağı yara olan kuşunuz du değil mi bu ayağını didikleyen. Bu tip bir durumlar karşılaşırsak ne yapmamızı önerirsiniz kuşun sağlığı için. Çünkü sizin yaptıklarınız sanırım kuşun didiklemesine ve yarayı açmasına engel olamamış. Önerileriniz ve yapmamamız gerekenler nelerdir .

5. Abdurrahman CENGİZ

o yara olan ayağı değil diğer ayağı önce morardı şişti şiş indi ayak kurumaya başladı ve parmaklarını kuruyan yerleri kemire kemire kopardı buna birşey yapamadım neden olduğunuda anlayamadım, ama öbür ayağındaki yaraya ovadril losyon kremi kullandım şu anda yara ay kaldı iyileşmek üzere bu krem alerji ve kaşıntı kremi

6. İsmail CAN

İsmail CAN New Member

Beğenileri:
    0
    Geçmiş olsun kardeş. Başlığı okuduğunda mantar sandim da açıklamayı okuyunca olmadığını düşünüyorum.

7. Abdurrahman CENGİZ

sağolun mantar değil kurudu

8. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    oyy çok geçmiş olsun :(

9. Abdurrahman CENGİZ

teşekkür ederim sağolun

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Muhabbet kuşunun tırnak ve parmaklarının kuruması