Karadeniz Pet

!!! Kuşumun ayakları tutmuyor

yağmurdiyorki

Yeni Üye
Kuşumun ayakları tutmuyor sabah böyle değildi neden böyle oldu ayaklarında morluk da var lütfen yardım edin ölürse çok üzülürüm
15061837976172072560249.jpg

Son düzenleme:
Ya çok üzüldüm inşallah düzelir Bian önce. Birazdan size bilgi verirler :(
İnşallah düzelir çok üzüldüm sabah bir şeyi yoktu ayakları iyi tutuyordu şimdi tutmuyor araştırdım ama veterinere gotur yazmışlar aksam zaten şu an görüşmem sabaha çıkarsa yine de götüreceğim

Evet veterinere götürmeniz daha iyi olur ama kuşlardan her veteriner anlamıyor. İnşallah düzelir çok üzüldüm :(

Evet veterinere götürmeniz daha iyi olur ama kuşlardan her veteriner anlamıyor. İnşallah düzelir çok üzüldüm :(
Teşekkürler inşallah düzelir aldığım petshopa götürürüm olmazsa çünkü adam kuşlardan anliyor kuş yaşasın da üstelik üc aydır bende daha yavru ama çok sevmiştim

benim eski kuşum da böyle olmuştu. zavallım hastalandı sonra uçarken duvara çarptı. muhtemelen omurilik zedelenmesi falan yaşamıştı. aynı bu şekilde kalmıştı. kafesin zeminini yumuşak yapın onun için. bez serin yemini de beze dökün. benim ki su bile içemez haldeydi ben içiriyordum. ne yazık ki çare bulamadım. götürmediğim kuşçu ya da veteriner hekim kalmamıştı. zaten hekimler bakmıyorlar. bu yüzden ona son günlerinde iyi davranın. mesela benim kuşum sadece dal darı yiyordu. ondan vermiştim sürekli. çok geçmiş olsun. inşallah iyileşir

B kompleks vitamini ve Elektrot takviyesi yapın. sade Maden suyunun asidini tam kaçırarak içine B kompleks vitamini ve probiyotik katarak verin ayrıca dışkısını paylaşın. Enfeksiyon temelli bir hastalıktan da olabilir.

Cevaplariniz için teşekkürler ancak kuşum dün saat on gibi sabah veterinere bile goturemeden vefat etti ☹️çok ağladım ancak bir şey yapamadım

Başınız sağolsun. Göğsü sivrileşmiş miydi ? Muhtemelen mantar hastalığından kaynaklı bir sorundur. Başka kuş varsa dikkatli olun.

Muhtemelen kuş ishaldi ve canlı görünsede birden direnci kayboldu. ceryanda kalmış gibi bir hali var fotoğrafta. Üzüldüm :( canınız sağolsun

Geri